+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty a chalupy, penziony

Klíčová slova: chaty a chalupy, chaty,chalupy,penziony,ubytování

E-mail: fiper@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2008

Popis: Centrum ubytování v českých a slovenských chatách, chalupách, penziónech a hotelech. Ubytování na Slovensku, v Rakousku, Německu, Itálii, Francii, Spojených státech amerických, Autrálii, španělsku, Norsku.

Web: ceske-chaty.cz

Další související informace

Oáza Říčany

ubytování,ubytování říčany,OÁZA Říčany,firemní akc – Areál Oáza Říčany je kromně poskytování komplexních ubytovacích služeb v blízkosti Říčan velmi vhodný pro dovolenou nebo pobyty s dětmi. Náš areál v Říčanech je vhodný jak pro pořádání firemních akcí prezentací či školení, tak pro sport, relaxaci a

Hotel Kyčerka

Hotel,Kyčerka,ubytování,Velké,Karlovice,Velke,Karl – Hotel nabízí své kapacity tomu, kdo má zájem o příjemné a čisté prostředí, upřednostňuje dobrou domácí kuchyni a osobitý přístup. Obzvláště je vhodný pro rodinné rekreace, oslavy všeho druhu a různá sportovní soustředění.

Ubytování na horách

ubytování,chalupy,orlické,hory,lyžování,turistika, – Rekonstruovaná chalupa se nachází v obci Pěčín, která vzdálená asi 4km od Rokytnice v Orlických h. Chalupa je v klidném místě.Víceúčelové hřiště v Pěčíně (tenis, volejbal, fotbal atp.)Koupaliště Žamberk, Vamberk. Bazén Ústí n.O.,Rychnov n.K..

Načítání trvalo 0.0536 sekund.