+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty Liptov

Klíčová slova: Chaty Liptov

E-mail: chatyliptov@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2012

Popis: Vítáme Vás na Chatě Maria, která se nachází v překrásném prostředí vesničky Terchová, nedaleko Vrátné doliny. Chata Maria nabízí komfort s krásným výhledem na ještě krásnější přírodu v okolí. V 2 pokojích je možné ubytovat až 7 lidí. Od 45 Euro za chatu ...

Web: www.chatyliptov.com/

Další související informace

Chaty a chalupy k pronajmutí

chata, chaty, chalupy, chaty a chalupy k pronajmut – Na našem webu chata chaty chalupy k pronajmutí, najdete ubytování chaty a chalupy k pronájmu. Váš sen - dovolená, rekreace na chatě, chalupě se jistě splní! Pronajmutí je možné i jen na víkend a strávit tak na chatě, chalupě víkendový pobyt, nebo můžete přijet na prázdniny, Vánoce, Silvestr.... Chata, chaty a chalupy na horách - zejména Orlické hory, Jeseníky.

CA Chatař - chaty a chalu

chaty a chalupy, pronájem chat, chaty, chalupy – Chaty a chalupy k pronájmu, sruby, dřevěnice. Ubytování po celé ČR, dovolená v létě u vody, v zimě v českých horách. V nabídce máme chaty a chalupy v jižních Čechách, v Jeseníkách, Třeboňsku, Vysočině, Orlických horách, Beskydech, v Krkonoších i Jizerských horách, na Šumavě, chaty s krbem, chalupy s bazénem, oplocenou zahradou, s možností ubytovat se s pejskem.

Apartmány LIPTOV

Apartmány LIPTOV – Nově otevřený komplex Apartmány Liptov se nachází přímo V Liptovském Mikuláši, nedaleko od centra. Výhodná poloha našeho komplexu vytváří jedinečné podmínky pro odpočinek, relaxaci, ale i sportovní a kulturní vyžití. Celková kapacita komplexu je 80 pevných lůžek s možností přistýlek. Apartmány jsou zařízené v moderním jednoduchém stylu s důrazem na pohodlí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou, kuchyňským koutem, obývacím pokojem a balkonem.

Načítání trvalo 1.7234 sekund.