+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty

Klíčová slova: chaty

E-mail: obstova@atlanticstudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2013

Popis: Chatová osada ERAT se nachází v rekreační oblasti zvané Chmelnice, jedné z nejkrásnějších částí Vranovské přehrady. Romantický výhled z oken rekreačního střediska na gotický hrad Cornštejn.

Web: www.chatynavranove.cz

Další související informace

Ubytování u termálního ko

ubytování Maďarsko, chaty Maďarsko, izby Maďarsko – Zajistím levné ubytování celoročně pro 6 osob, v mé chatě s dvěma izbami, obývákem, kuchyní i koupelnou. Chata se nachází vedle léčebných a bazénových koupelí Zsóry v Mezőkövesd. Kryté, čerstvě zrekonstruované léčebné bazény fungují nepřetržitě během celého roku, a nové wellness oddělení otevírá své vrata pro zájemce také brzy.

Chaty na prenájom

Chaty na prenájom, Chatynaprenajom.sk, Chaty na p – Zháňate chatu na víkend, na prázdniny, na Silvestra alebo trebárs len tak na oslavu narodenín? Potom si pozorne prezrite naše stránky. Prinášame vám ucelené informácie, ktoré sú prehľadne spísané pre vašu lepšiu orientáciu.

Chaty a chalupy k pronajm

chaty a chalupy pronájem, dovolená, prázdniny – Pronájem chaty a chalupy. Chaty a chalupy k pronajmutí v České republice a na Slovensku. Chaty a chalupy na Silvestr. Vyhledávání ubytování dle kritérií, chata s bazénem, chalupa na horách, roubenka se saunou, srub u lesa. Dovolená v klidu a levně. Chata i chalupa objednávky online.

Načítání trvalo 0.0511 sekund.