+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty

Klíčová slova: chaty

E-mail: obstova@atlanticstudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2013

Popis: Chatová osada ERAT se nachází v rekreační oblasti zvané Chmelnice, jedné z nejkrásnějších částí Vranovské přehrady. Romantický výhled z oken rekreačního střediska na gotický hrad Cornštejn.

Web: www.chatynavranove.cz

Další související informace

Ubytování Lipno - Šumava

ubytování lipno šumava pronájem chaty jižní čechy – Chtěli byste prožít dovolenou na Šumavě u přehrady Lipno? Využijte ubytování v soukromé chatě s jedinečným výhledem na jezero. Chata se nachází v chatové oblasti Karlovy Dvory vzdálené 1,5 km od obce Horní Planá. Nabízíme pronájem 1-patrové chaty pro jednu rodinu. Chata se nachází v lokalitě, kde si na své přijdou jak lidé, kteří rádi navštěvují památky či kulturní akce, tak i lidé, kteří mají rádi sport. Milovníkům kultury doporučujeme návštěvu Českého Krumlova nebo výlet na rozhlednu Vítkův Hrádek. Sportovcům doporučujeme využít kvalitní cyklostezky, které jsou vhodné nejen pro kolaře ale i in-line bruslaře. Vyznavači vodních sportů si přijdou také na své. Lipenská přehrada je totiž ideální na vodní sporty jako je windsurfing či plachtění.

Hotely - penziony ČR

penzion, penziony, hotel, hotely, kempy, chaty – Server umožňující vyhledat ubytování v celé ČR s přímým kontaktem na subjekty týkající se ubytování jako jsou: penziony, chaty, chatky, kempy a hotely. Rozdělený přehledně do krajů a oblastí České republiky a Moravy.

Chaty a chalupy

Chaty a chalupy – Prodáváme chaty a chalupy o celé republice za opravdu nízké ceny. Vyberte si na našich stránkách, která by se vám líbila a pojeďte se s námi na ni podívat. Prodáváme chaty a chalupy o celé republice za opravdu nízké ceny. Vyberte si na našich stránkách, která by se vám líbila a pojeďte se s námi na ni podívat.

Načítání trvalo 1.2539 sekund.