+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chopper-cruiser-club.cz

Klíčová slova: Chopper cruiser club pro vyznavače stylu choppers

E-mail: well-being7@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2010

Popis: Chopper-cruiser-club.cz je volné a otevřené společenství pro vyznavače a přátele motocyklů stylu chopper a cruiser. Záměrem je společné a společenské setkávání s vyjížďkami bez rozdílu značek strojů a jiné akce. Tímto zveme všechny motorkáře, které oslovil záměr k setkání, seznámení a naplánování akcí do hospůdky Pod Smetankou na Vinohradech.

Web: www.chopper-cruiser-club.cz

Další související informace

Womenshop - magazín pro ž

kosmetika, vizáž, rady pro ženy – Magazín pro ženy o líčení, oblékání, módě a všem zajímavém. Články a tipy na výhodné nákupy v obchodech i na internetu. Dámské oblečení, kosmetika, kabelky, móda, módní doplňky, líčení, účesy, sportovní oblečení, společenské oblečení, parfémy, toaletní vody, boty, líčení, dekorativní kosmetika, vlasová kosmetika, vizáž, rady pro ženy.

Kočarky pro panenky

kocarky pro panenky Tako – V internetovém obchodě naleznete kočárky pro panenky firmy Tako.Kvalitní kombinovaný kočárek pro panenky Tako se pyšní velkými koly, které umožňují jízdu i v náročném terénu, polohovací a flexibilní přehazovací rukojetí, která usnadňuje manipulaci s kočárkem i polohovací stříškou. Součástí tohoto typu kočárku pro panenky je taška na rukojeť, nákupní košík, regulovatelná podnožka, regulovatelná opěrka zad a nohou.

Kosmetika pro psy

Kosmetika pro psy – Kosmetika pro psy a kočky GROOMER´S GOOP slouží k ošetření srsti Vašich mazlíčků. Naše přípravky srst nejen perfektně umyjí a zbaví nečistot, ale hlavně dokonale odmastí.

Načítání trvalo 0.0526 sekund.