+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko - bez provize!

Klíčová slova: Chorvatsko, dovolená, ubytování, apartmány, pokoje

E-mail: helena.poborska@dovolena-chorvatsko.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2011

Popis: Planujete dovolenou v Chorvatsku? Na adrese www.Dovolena-Chorvatsko.cz najdete vice nez 2000 apartmanu a pokoju (Istrie, Kvarner, Dalmacie). Ceny ubytovani bez provize (protoze kontaktujete primo majitele objektu)! Navic - moznost slevy pro delsi, nebo pro mimosezonni pobyt (dle dohody).

Web: www.dovolena-chorvatsko.cz

Další související informace

New York ubytování

New York, apartmány, ubytování, byty, hotely – Ubytování v New York City v soukromí. Nabízíme k pronájmu luxusní apartmány, byty, z velmi výhodné ceny, které v posouvají dostupnost města, které nikdy nespí opět o něco blíže. Přesné popisy a fotogalerie jsou samozřejmostí.

Penzion Kostnický dům v Táboře

penzion, ubytování, Tábor, Kostnický dům, pokoje, – Útulné ubytování v Táboře na jihu Čech v historickém Kostnickém domě, který byl v roce 1994 přebudován na pension. Hlavní předností pensionu Kostnický dům č. p. 220, jednoho z nejhezčích a nejvzácnějších táborských objektů, je jeho ideální poloha. Pension leží na hlavní přístupové cestě do historického jádra Tábora, na pěší zóně v Pražské ulici těsně před vyústěním na Žižkovo náměstí (50m).

Načítání trvalo 0.3301 sekund.