+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko - Rogoznica

Klíčová slova: Chorvatsko, Rogoznica, Ražanj, Trogir

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Rogoznica je menší rybářské městečko ležící v krásné zátoce asi 5 km od oblíbeného letoviska Primošten a 25 km od města Šibenik ve střední Dalmácii. Pláže v Rogoznici jsou převážně kamenité a oblázkové, moře azurově modré a většinou křišťálově čisté.

Web: www.chorvatsko-rogoznica.cz

Další související informace

Předpověď počasí pro ČR

počasí, předpověď, chorvatsko, dlouhodobá, čr – Předpověď počasí pro Českou republiku, Chorvatsko, Evropu a celý svět. Dlouhodobé i krátkodobé předpovědi počasí. Předpověď počasí pro Vaši dovolenou - Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Francie, Egypt.

Chorvatsko - ubytování

Chorvatsko, ubytování, ubytování v soukromí – Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Ubytování v soukromí je vynikající volbou pro prožití úchvatné a poklidné dovolené. Čeká vás dovolená plná dobrodružství a nezapomenutelných zážitků v okouzlujícím Chorvatsku.

Ubytování v Chorvatsku

chorvatsko, ubytovani – Prožijte letošní dovolenou u moře v Chorvatsku, vyberte si z několika stovek zájezdů a ubytování v apartmánech a hotelích.. Nabídka několika stovek ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Last minute a first minute z katalogu cestovních kanceláří.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.