+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko - Rogoznica

Klíčová slova: Chorvatsko, Rogoznica, Ražanj, Trogir

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Rogoznica je menší rybářské městečko ležící v krásné zátoce asi 5 km od oblíbeného letoviska Primošten a 25 km od města Šibenik ve střední Dalmácii. Pláže v Rogoznici jsou převážně kamenité a oblázkové, moře azurově modré a většinou křišťálově čisté.

Web: www.chorvatsko-rogoznica.cz

Další související informace

Makarská riviéra

Makarská riviéra, Chorvatsko, apartmány, ubytování – Přečtěte si informace o Makarské riviéře z dovolené, možná je rezervace online zájezdů z široké nabídky last minute. Informace o letoviscích v Chorvatsku - Baška Voda, Brela, Gradac, Podgora a Živogošče.

Předpověď počasí pro ČR

počasí, předpověď, chorvatsko, dlouhodobá, čr – Předpověď počasí pro Českou republiku, Chorvatsko, Evropu a celý svět. Dlouhodobé i krátkodobé předpovědi počasí. Předpověď počasí pro Vaši dovolenou - Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Francie, Egypt.

Cestovní kancelář SONA

Itálie, Chorvatsko, SONA, Radana Šubertová – Nabízíme letní i zimní ubytování v zahraničí se zaměřením na Itálii a Chorvatsko. Do těchto destinací zajišťujeme dopravu autobusem. Dále nabízíme zájezdy pro školy, skupinové zájezdy a lyžařské zájezdy.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.