+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko - ubytování

Klíčová slova: Chorvatsko, ubytování, ubytování v soukromí

E-mail: chorvub@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2010

Popis: Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Ubytování v soukromí je vynikající volbou pro prožití úchvatné a poklidné dovolené. Čeká vás dovolená plná dobrodružství a nezapomenutelných zážitků v okouzlujícím Chorvatsku.

Web: chorvatsko-ubytovani-v-soukromi.info

Další související informace

Itálie - ubytování v souk

Itálie, ubytování, ubytování v soukromí, dovolená – Dovolená v úchvatné Itálii je snem mnoho lidí. Najít si však vhodné ubytování je někdy nadlidský výkon. Nejvhodnější je ubytování v soukromí, kde poznáte nejen italskou kulturu a zažijete skutečnou Itálii.

Ubytování v Chorvatsku

chorvatsko, ubytovani – Prožijte letošní dovolenou u moře v Chorvatsku, vyberte si z několika stovek zájezdů a ubytování v apartmánech a hotelích.. Nabídka několika stovek ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Last minute a first minute z katalogu cestovních kanceláří.

Hotel Zlatý Kľúčik v Nitře

hotel, ubytování, hotel Zlatý Kľúčik, ubytování v – Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Zlatý Klučik Nitra se může pochlubit lukrativní polohou, atraktivním interiérem, profesionálními službami a dlouhodobými zkušenostmi, což vytváří ideální podmínky pro Váš jedinečný a nezapomenutelný pobyt. Kapacita 53 lůžek-1 jednolůžkový pokoje, 22 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány. V každém pokoji je k dispozici moderní koupelna, televize se satelitním příjmem a bezdrátové připojení k internetu zdarma. Nejnáročnějším hostům je určeno prezidentské apartmá.

Načítání trvalo 0.0966 sekund.