+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko, Makarská,

Klíčová slova: Dovolená,rekreace,ubytování, chorvatsko, makarská

E-mail: martin.straka07@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2010

Popis: Informace o turisticky zajímavých cílech v chorvatské Střední Dalmácii a Makarské riviéře. Tipy na dovolenou a ubytování v nejrůznějších rekreačních zařízeních - apartmány, penziony, hotely. Pohled na typickou chorvatskou kuchyni a místní vína.

Web: dovolena-v-chorvatsku.bloger.cz/

Další související informace

Dovolena24.com

dovolená, letecky, španělsko, chorvatsko, řecko – Internetový portál s širokou nabídkou zájezdů od desítek tuzemských cestovních kanceláří. Cestujte s námi na dovolenou po celém světě. Široká nabídka především do destinací, jako je Řecko, Chorvatsko, Itálie, Španělsko atd.

kemp Pineta Fažana

Dovolená, Ubytování, Chorvatsko, Chata, kemp Pinet – Ubytování v Chorvatsku, dovolená v Chorvatsku v soukromé chatce v kempu Pineta, Fažana u Puly, Istrie. Vaše nejlevnější dovolená v Chorvatsku.Naleznete zde množství restaurací, směnárnu, obchod s potravinami a přístav, odkud vyjíždí výletní lodi do národního parku na souostroví Brijuni.

Villa Paskal

UBYTOVÁNÍ, CHORVATSKO, NEJLEVNĚJŠÍ, NEJKRÁSNĚJŠÍ. – Villa Paškal**** - rodinný pension komfort na Makarské riviéře v letovisku Zaostrog ležící přímo u oblázkové pláže s vynikajícím vybavením – venkovní bazén s terasou a lehátky, klimatizace, SAT/TV, Wi-Fi připojení, terasy s pohledem na moře a výborná kuchyně otevřený v průběhu celého roku za rozumné ceny, k dispozici pokoje i apartmány.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.