+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko, Makarská,

Klíčová slova: Dovolená,rekreace,ubytování, chorvatsko, makarská

E-mail: martin.straka07@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2010

Popis: Informace o turisticky zajímavých cílech v chorvatské Střední Dalmácii a Makarské riviéře. Tipy na dovolenou a ubytování v nejrůznějších rekreačních zařízeních - apartmány, penziony, hotely. Pohled na typickou chorvatskou kuchyni a místní vína.

Web: dovolena-v-chorvatsku.bloger.cz/

Další související informace

Dovolena24.com

dovolená, letecky, španělsko, chorvatsko, řecko – Internetový portál s širokou nabídkou zájezdů od desítek tuzemských cestovních kanceláří. Cestujte s námi na dovolenou po celém světě. Široká nabídka především do destinací, jako je Řecko, Chorvatsko, Itálie, Španělsko atd.

Penzion Sport Písek

ubytování,Písek,penzion,hotel,dovolená,Otava – Penzion Sport se nachází v klidné lokalitě na břehu řeky Otavy. Nabízí ubytování ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Součástí komplexu je restaurace s bohatou nabídkou teplých jídel, a také společenský sál vhodný pro pořádání kulturních akcí, nebo firemních školení a večírků. Na pokojích i ve společných prostorách je možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Dubaj Online - dovolená

dubaj,dovolena,ubytovani,pruvodce,spojene arabske – Praktický průvodce Spojenými arabskými emiráty, tipy na ubytování, tipy na výlety, praktické rady a užitečné tipy pro všechny cestovatele. Rady a tipy na výlety, kam zajít, užitečné informace pro cestovatele.

Načítání trvalo 0.3947 sekund.