+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko, Makarská,

Klíčová slova: Dovolená,rekreace,ubytování, chorvatsko, makarská

E-mail: martin.straka07@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2010

Popis: Informace o turisticky zajímavých cílech v chorvatské Střední Dalmácii a Makarské riviéře. Tipy na dovolenou a ubytování v nejrůznějších rekreačních zařízeních - apartmány, penziony, hotely. Pohled na typickou chorvatskou kuchyni a místní vína.

Web: dovolena-v-chorvatsku.bloger.cz/

Další související informace

Casamundo

rekreace,dovoelená,ubytování – Internetový specialista na zprostředkování prázdninového ubytování po celé Evropě. V nabídce Casamunda je více než 150 000 objektů všeho druhu - chaty, chalupy, penziony. Rady pro cesty na dovolenou.

Istanbul - orient východu

rekreace,ubytování,moře,turecko,istanbul – Cestovátelské tipy a praktické informace při cestě nejen do Istanbulu, ale do celého Turecka. Tipy na výlety, vhodné ubytování. Naleznete zde také tradiční turecké recepty, tradiční kuchyni a zvyky, které na Vás v turecku čekají.

LEVNÉ ZÁJEZDY-LAST MINUTE

dovolená,zájezd,rekreace,pobyt,zájezdy,moře – Vítejte na stránkách levné zájezdy. V našem vyhledávači najdete pohodlně dovolenou, zájezd, last minute zájezd, skupinový zájezd, rekreaci nebo víkendový pobyt dle Vašeho přání a to jak ve světě tak i u nás. Jde o nejpřehlednější způsob vyhledávání dovolené na internetu a to ve více než 250ti cestovních kancelářích. Parametry dovolené navolíte jednoduše dle nabídky a pak už stačí pouze 1 klik a vybíráte z nabídky zájezdů. Vyhledávač levné zájezdy není prodejcem zájezdů, ale pouze vyhledávačem který Vám má usnadnit hledání dovolené dle Vašeho přání. Přejeme Vám správnou volbu a krásný pobyt na dovolené s pomocí našeho vyhledávače zájezdů.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.