+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko apartmány

Klíčová slova: Chorvatsko apartmány, ubytování, dovolená

E-mail: odkazy@chorvatsko24.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2009

Popis: Zajišťujeme dovolenou i ubytování v apartmánech, vilách, hotelích, majácích a penzionech v regionu Chorvatsko. Nabízíme i dovolenou formou last minute, dále i ubytování v soukromí: Istrie, Kvarner, Dalmácie. Zajišťujeme také pronájem plachetnic.

Web: www.chorvatsko24.cz/

Další související informace

Adriatyk - nabídky LM

cestování, dovolená, ubytování – Last minute Technologie RSS Adriatyk.com.pl umožňuje získávání nejčerstvějších nabídek Last Minute, bez toho, abyste museli sledovat změny na webu. Při použití kanálu RSS, nejnovější nabídky Last Minute budete mít ve svém počítači ihned po jejich zveřejnění. Ceny nabídek Last Minute jsou sníženy někdy i o několik desítek procent! Máte možnost platby on-line.

Itálie - ubytování v souk

Itálie, ubytování, ubytování v soukromí, dovolená – Dovolená v úchvatné Itálii je snem mnoho lidí. Najít si však vhodné ubytování je někdy nadlidský výkon. Nejvhodnější je ubytování v soukromí, kde poznáte nejen italskou kulturu a zažijete skutečnou Itálii.

Penzion Houdek, Rabí

penzion, ubytování, dovolená, Rabí, Sušice, Šumava – Ubytování v rodinném penzionu zhruba 100 metrů od brány známého pošumavského hradu Rabí. Vhodné pro rodiny s dětmi. Tři třílůžkové pokoje s přistýlkou, možnost zapůjčení dětské postýlky, vlastní parkoviště.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.