+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko-levná dovolená

Klíčová slova: Chorvatsko,apartmány,dovolená,počasí,mapa,hotely

E-mail: adria-planet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2009

Popis: Chorvatsko - pojištěná cestovní kancelář přímo v Chorvatsku (naší výhodou jsou služby v českém jazyce), levné ubytování, hotely, pokoje a apartmány bez doplatků za zprostředkovatelskou činnost. Istrie, Kvarner, Dalmácie, zkrátka celý Jadran. Nabídky last minute, dovolená levně přímo na Jadranu, pobytové zájezdy, výlety v Chorvatsku, robinsonské pobyty, pronájem lodí, pronájem aut a skúterů, poznávací zájezdy, typické chorvatské suvenýry, mapa Chorvatska, počasí Chorvatsko a řada dalších důležitých informací, zajímavé články a rady o Chorvatsku.

Web: www.adria-planet.eu

Další související informace

Dovolená v Chorvatsku

dovolená,Chorvatsko,kemp,stany,stan,poslední – Uvažujete o dovolené v Chorvatsku a nevíte do jaké lokality se máte vydat? Koukněte se na naše stránky, které nabízejí informace o Chorvatsku. Koukněte se na naše stránky, které nabízejí informace o Chorvatsku.

Dovolenkové pobyty a letenky

letenky,charter,dovolenky,hotely,apartmány,chatky – Spoznávacie a turistické zájazdy a dovolenky, rodinná letecká dovolenka, dovolenka vlastnou dopravou - to všetko a ešte viac Vám prináša SETTOUR SLOVAKIA spol. s.r.o. Na našej stránke nájdete denne aktualizované last minute ponuky online dovoleniek, exotických zájazdov, akciových cien ubytovania v hoteloch, all inclusive rezortoch a klubových hoteloch.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.