+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko přímý kontakt

Klíčová slova: chorvatsko, apartmány, ubytování v chorvatsku

E-mail: info@oglasavanjeuceskoj.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2010

Popis: Nabízíme Vám jedinečnou příležitost zajistit si ubytování v soukromých apartmánech v Chorvatsku v blízkosti Jadranu s přímými kontakty na majitele objektů. Veškerou korespondeci vedete s majiteli nebo jím pověřenou osobou. Apartmány jsou vybavené a parkování zajištěné u objektu. Postupně jsou přidávany další apartmány.

Web: www.chorvatsko-apartmany-bez-provize.cz

Další související informace

Informační web o Chorvatsku

chorvatsko, brela, makarska, baska voda – Na našich internetových stránkách naleznete nejdůležitější informace o nejnavštěvovanějších chorvatských místech. Nechybí u nás informace o městech, obchodech, restauracích, koupání a u nás se i dozvíte jak se připojit v Chorvatsku na internet.

Ubytování v Chorvatsku

chorvatsko, ubytovani – Prožijte letošní dovolenou u moře v Chorvatsku, vyberte si z několika stovek zájezdů a ubytování v apartmánech a hotelích.. Nabídka několika stovek ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Last minute a first minute z katalogu cestovních kanceláří.

Apartmany v Chorvátsku

chorvatsko, levné ubytování, apartmány, dalmácie – Nabízíme levné ubytování v pěkných a kompletně zařízených apartmánech 100 m u moře v střední Dalmácii ve městě Omiš v středisku Nemira v Chorvatsku. Poskytujeme stravování a různé výlety do blízkého okolí.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.