+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko ubytování v so

Klíčová slova: chorvatsko,ubytovani,soukromi,v,levne,soukrome,apa

E-mail: revoli@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2010

Popis: Dovolená v Chorvatsku a ubytování v soukromí. Informace týkající se ubytování v soukromí v Chorvatsku a o dalších možnostech ubytování a možnostech cesty do Chorvatska. Navštivte naše interentové stránky.

Web: www.chorvatsko-ubytovani-soukromi.eu/

Další související informace

Apartmány Chorvatsko

chorvatsko,chorvatsko apartmány,ubytování,jadran – Specializujeme se na Chorvatsko. Nabízíme ubytování v Chorvatsku v soukromých apartmánech blízko Jaderského moře. Všechny námi nabízené apartmány máme prověřené a můžeme Vám je doporučit. Apartmány jsou plně vybavené, mají svoji vybavenou kuchyňku, sociální zařízení, terasu nebo balkon. Ke každému apartmánu je k dispozici parkovací místo přímo u objektu. Nabízíme tyto oblasti: Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie, Jižní Dalmácie. Chorvatské ostrovy: Krk, Pag, Ugljan, Pašman, Čiovo a Mljet. Klijenti od nás obdrží turistickou mapu zdarma. Nabízíme tyto oblasti: Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie, Jižní Dalmácie, ostrovy: Krk, Pag, Ugljan, Pašman, Čiovo a Mljet. S námi je Chorvatsko Vaše.

Rekreace, zájezdy výlety

výlety,historie,příroda,tip,památky,ubytování – Nabídka rekreace, ubytování a zájezdů do ČR i zahraničí, katalog hotelů, kempů, hostelů, penzionů. Dovolená v pohodě. Tipy na výlety po celé ČR - přírodní zajímavosti, kulturní a historické památky, významná místa v okolí.

Ubytování Dolní Kladiny v Pelhřimově

Ubytování Dolní Kladiny,ubytovani,Dolní Kladiny – Ubytování Dolní Kladiny v Pelhřimově se nachází v krásné přírodě uprostřed Českomoravské vrchoviny, na hrázi rybníka Dolní Kladiny.Ubytování Dolní Kladiny je určeno pro až 9 osob, který tvoří obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyně, koupelna, WC, dva pokoje dvoulůžkové, jeden pokoj čtyřlůžkový, jedno lůžko je v obývacím pokoji. Hosté si musí vzít lůžkoviny s sebou. Objekty mají vlastní sociální zařízení, koupelnu, WC, sprchový kout.Ubytování Dolní Kladiny nenabízí svým hostů stravování, ale je možné po dohodě zajistit v nejbližší pizzerii, restauraci atd. Obchod se základními potravinami je vzdálen 1 km v obci Zachotín

Načítání trvalo 0.0805 sekund.