+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatský slovník online

Klíčová slova: Chorvatský slovník, počasí v chorvatsku, doprava

E-mail: kontakt.croat@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2011

Popis: Chorvatský slovník a informační portál o oblasti Chorvatska. Najdete zde informace o celé oblasti Jaderského moře, aktuální informace o počasí, praktické informace na cestu. Dále se zde nachází základy chorvatské gramatiky společně se slovníkem

Web: www.croat.cz

Další související informace

Schwechat taxi Mercedesc

taxi, taxisluzba, doprava, Schwechat, bratislava – mercedestaxi-schwechat.eu najlepšie taxíky a mikrobusy nonstop, Bratislava - Swechat (Bratislava - Viedeň) Mercedes taxi Schwechat Vas prepravy z Bratislavy na Schwechat airport za akciovu cenu 39,90?. +421 905 745868 (Orange) +421 903 745868 (T-Mobile)

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Last minute Španělsko

dovolená, Španělsko, počasí, doprava, místa – Informace o dovolené ve Španělsku, počasí, možnosti dopravy do Španělska, turisty vyhledávaná místa Alcudia, Andalusie, Barcelona, Costa Brava, Fuerteventura a další lokality. Porovnání cen last minute zájezdů.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.