+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatský slovník online

Klíčová slova: Chorvatský slovník, počasí v chorvatsku, doprava

E-mail: kontakt.croat@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2011

Popis: Chorvatský slovník a informační portál o oblasti Chorvatska. Najdete zde informace o celé oblasti Jaderského moře, aktuální informace o počasí, praktické informace na cestu. Dále se zde nachází základy chorvatské gramatiky společně se slovníkem

Web: www.croat.cz

Další související informace

Autobusová doprava

autobusová doprava, autobusy, autobus, doprava – Autobusová doprava a mezinárodní autobusová doprava vlastními autobusy a minibusy, autobusy smluvních dopravců, zajistíme autobusovou dopravu pro max. 2000 osob, autobusova doprava pro firmy, CK, CA, školy, sport.kluby, soukromé akce, zajistíme autobusy a minibusy, luxusní (klima, WC) i standardní do moravského sklípku, poznávací zájezdy, možnost zajištění školení.

Eurotours - BUS Jízdenky

eurotours, jizdenky, autobus, doprava – Dámy a pánové, vážení cestující, Nabízíme Vám možnost pohodlného vyhledání a rezervaci jízdenky. Společnost EUROTOURS s.r.o. je oficiálním zástupcem bulharských dopravců pro českou republiku a Slovensko.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Načítání trvalo 0.0806 sekund.