+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čičmany a lidové tradice

Klíčová slova: Čičmany, skanzen, kultura, tradice, Slovensko, Zlí

E-mail: naetoo@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2011

Popis: Čičmany jsou celoročně známé pro své jakoby výšivkou zdobené dřevěné domky, pastevectví, zpěv a další tradice. V zimě se stávají oblíbeným místem lyžařů pro místní lyžařský vlek Javorinka. Obec Čičmany v Rajecké kotlině, nedaleko Rajecké Lesné, vyniká jedinečnou kresbou na srubových dřevěných domech, jakož i několika tradicemi a zvyky místního folklóru. Navštivte celoročně přístupný otevřený skanzen nebo lyžařský vlek

Web: Čičmany jsou celoročně známé pro své jakoby výšivkou zdobené dřevěné domky, pastevectví, zpěv a další tradice. V zimě se stávají oblíbeným místem lyžařů pro místní lyžařský vlek Javorinka.

Další související informace

Františkovy lázně

lázně, františkovy, historie, kultura, zábava – Jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších lázní v České Republice. Lázně s dlouholetou tradicí a tisíci spokojených zákazníků z celého světa. Lázně s uceleným programem rekonstrukce všech lázeňských domů a za pomocí četných drobných podnikatelů s výhledovou koncepcí návratu Františkových Lázní mezi světové lázně.

HOTELSITE.SK

ubytování, hotely, hostely, penziony, Slovensko – Rezervační systém HOTELSITE.SK nabízí ubytování, hotely, hostely, penziony v Bratislavě a Slovenské republice. Ubytování na Slovensku pro turisty, obchodní cestující a firmy. Tipy na levné ubytování

Slovenský ráj

slovenský ráj, slovensko, ráj, ubytování – Slovenský ráj se vyznačuje hlavně svými roklinami a kaňony, které jsou zabezpečeny žebříky, stupačkami a jinými pomocnými zábranami. Celou oblast Slovenského ráje zabírají cca 90 % lesy z celkové plochy území.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.