+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čína a cestování

Klíčová slova: čína,cestování

E-mail: admin@do-ciny.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2008

Popis: Stránky věnované cestování v Číně. Několik základních informací o možnostech dopravy, ubytování a stravování. Co vše je potřeba zařídit a jak se na cestu připravit. Informace o čínské kuchyni a čínském písmu.

Web: do-ciny.cz

Další související informace

Plno užitečných informací

cestování, sport, kultura, příroda – Na tomto webu najdete články opravdu o všem. Ať hledáte informace o cestování, přírodě, kultuře a umění, sportu, zvířatech nebo životě, vždy zde najdete to, co potřebujete. Portál plný užitečných informací

Cestovní průvodce

cestování, cestování v cizine, ubytování v cizine, – Cestovní průvodce pro eurovíkendy, výlety či dovolenou. Kde se najíst, ubytovat, co navštívit a na co nezapomenout na Vašich toulkách světem.Cestovní průvodce pro eurovíkendy, výlety či dovolenou. Kde se najíst, ubytovat, co navštívit a na co nezapomenout na Vašich toulkách světem.

Já Pampalíny

cestování,výpravy,expedice,Turecko,Albánie – Pořádám expedice a výpravy do exotických zemí. Poznáte opravdový život určité kultůry a né jen turistické destinace. Pokud máte cestovatelského ducha a nepotřebujete 4 hvězdičkový hotel, ale chcete zažít opravdové dobrodužství, tak pojeďte se mnou. Poskytujeme taky pronájem montážních plošin.

Načítání trvalo 0.2892 sekund.