+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čína a cestování

Klíčová slova: čína,cestování

E-mail: admin@do-ciny.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2008

Popis: Stránky věnované cestování v Číně. Několik základních informací o možnostech dopravy, ubytování a stravování. Co vše je potřeba zařídit a jak se na cestu připravit. Informace o čínské kuchyni a čínském písmu.

Web: do-ciny.cz

Další související informace

Zateplem - cestovatelské

cestování, letenky, nudapláže, cestovanie, teplo, – Diskusní fórum cestovatelů. Rádi cestujete? Máte spoustu zážitků a rádi se o ně podělíte s ostatníma? Pak je tady pro Vás ZaTeplem.cz, diskusní fórum, kde se můžete vyjádřit k Vašim pozitivům nebo negativům. Letenky, zájezdy, last minute, nebo jen pokec.

Mallorca - ostrov snů

mallorca,dovolená,cestování,hotel – Mallorca je vyhledávanou destinací pro letní dovolené, především mezi západoevropany. Tento web je detailním průvodcem po tomto fascinujícím kousku světa. Rozklikněte si naše stránky a poznejte i Vy jedinečnost tohoto ostrova.

Bulharsko last minute

Bulharsko,lyžování,ceny,cestování,letecky,vlakem – Informace o lyžování, podnebí, cenách a cestování po Bulharsku, možnosti dopravy do Bulharska, porovnání cen last minute zájezdů. Informace o letoviscích Burgas, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Sluneční pobřeží, Sozopol, Varna a Zlaté Písky.

Načítání trvalo 0.0701 sekund.