+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

City Penzion v Košiciach

Klíčová slova: penzion, ubytovanie, penzion City Penzion,

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2012

Popis: Tento penzion nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách a parkování zdarma. Nachází se na klidném místě v jižní části Košic, 800 metrů od centra města,12 km od letiště Košice a zoo. Nabízí prostorné klimatizované pokoje., které jsou všechny vybavené ortopedickými matracemi a polštáři, satelitní TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Snack bar nabízí jak snídaně, tak i večeře. Penzion nabízí také knihovnu a hotelovou taxi službu s 50procentní slevou pro hosty a prohlídky města s tlumočníkem.

Web: www.city-penzion-v-kosiciach.ubytovanie-online.net

Další související informace

Penzion Kamenny dvor / ub

Penzion, Kamenny, dvor, ubytovanie, Vyšné, Ružba – Penzión Kamenná dvor vo Vyšných Ružbachách má kapacitu 16 miest. Ubytovať sa môžete v malom alebo veľkom apartmáne. K dispozícii pre hostí sú tiež dvojlôžkové izby. Izby penziónu sú vybavené s vlastným sociálnym zariadením. Na izbách nechýba

Penzion U Tesařů v Nových Syrovicích

penzion, ubytování, Penzion U Tesařů, ubytování v – Pension se nachází cca 4 km od města Moravské Budějovice směrem na Vranovskou přehradu (Bítov).Bítovská zátoka je vzdálená cca 15 km. Restaurace "U Tesařů" se nachází v samém středu obce, u hlavní silnice. Nabízíme možnost ubytování v příjemném prostředí podkroví restaurace.Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány.Můžeme Vám nabídnout ubytování ve 2 lůžkovém, 3 lůžkovém a 4 lůžkovém pokoji.

Penzion Alf v Rokytnici nad Jizerou

penzion, Penzion Alf, Alf, ubytování, Rokytnice, – Penzion Alf stojí v dolní části Rokytnice nad Jizerou při hlavní silnici (křižovatka U Kroupů). První penzion po levé straně při odbočení do města ze silnice Harrachov - Špindlerův Mlýn. Rokytnický penzion Alf je celoročně velmi dobře přístupný automobilovou, autobusovou i vlakovou dopravou.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.