+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citytaxi Olomouc

Klíčová slova: taxi, taxislužba, olomouc

E-mail: citytaxi@citytaxi-olomouc.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2009

Popis: Taxislužba zajišťující přepravu v Olomouci i mimo region. Help Drink (Drink servis), expresní přeprava zásilek. Non-stop dispečink. Bez nočního příplatku, každá desátá jízda zdarma. Stanoviště najdete u hlavního a autobusového nádraží a u OD Timpo.

Web: www.citytaxi-olomouc.cz

Další související informace

Taxi elefant

taxi, taxi karviná, taxi havířov,taxi český těšín – SLUŽBY Taxislužba v rámci Karviné,Havířova,Českém Těšíně, České republiky i do zahraničí.Více než 40 našich stříbrných klimatizovaných taxíků převážně značky Škoda Superb jsou připraveny pro Vás 24hod denně.Odvoz Vašeho vozu domů (drinkservis).Zprostředkování nákladní dopravy.Okamžité vyhledání nejbližšího vozu počítačem.Oznámení přibližné ceny jízdy předem.Přistavení vozu v Karviné 800 105 106, Havířově 800 135 136, Českém Těšíně 800 151 151 zdarma

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ,ubytování v Mariánských – Lázeňský hotel Nové Lázně se nachází v Mariánských Lázních.Jeho poloha je v blízkosti lázeňské kolonády a parků a výjimečné stylové prostředí okolí Vám navodí pocity klidu a pohody. Lázeňský hotel nabízí ubytování hostům 97 pokojích s vlastním sociálním zařízením a WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, župany a přípojkou na internet.Lázeňský hotel nabízí stravování v hotelové restauraci Royal Restaurant, kde si můžete vychutnat jídla české a internacionální kuchyně a samozřejmě i stravu dietní.Různé druhy masáží, solárium, kosmetika, vitasalin, masáž horkými kameny, aroma masáž, Afroditina masáž,to vše na Vás čeká v hotelu Nové Lázně.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Načítání trvalo 0.3619 sekund.