+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citytaxi Olomouc

Klíčová slova: taxi, taxislužba, olomouc

E-mail: citytaxi@citytaxi-olomouc.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2009

Popis: Taxislužba zajišťující přepravu v Olomouci i mimo region. Help Drink (Drink servis), expresní přeprava zásilek. Non-stop dispečink. Bez nočního příplatku, každá desátá jízda zdarma. Stanoviště najdete u hlavního a autobusového nádraží a u OD Timpo.

Web: www.citytaxi-olomouc.cz

Další související informace

Taxi elefant

taxi, taxi karviná, taxi havířov,taxi český těšín – SLUŽBY Taxislužba v rámci Karviné,Havířova,Českém Těšíně, České republiky i do zahraničí.Více než 40 našich stříbrných klimatizovaných taxíků převážně značky Škoda Superb jsou připraveny pro Vás 24hod denně.Odvoz Vašeho vozu domů (drinkservis).Zprostředkování nákladní dopravy.Okamžité vyhledání nejbližšího vozu počítačem.Oznámení přibližné ceny jízdy předem.Přistavení vozu v Karviné 800 105 106, Havířově 800 135 136, Českém Těšíně 800 151 151 zdarma

Taxi Slovensko a Taxi Čechy

taxi, taxík, taxikár, taxislužby, taxislužba, taxi – Taxislužby v jednotlivých mestách Slovenska a mestách Českej republiky nonstop, 24 hodín denne. Pridanie taxislužby do databázy zadarmo.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Načítání trvalo 0.0632 sekund.