+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK FILIP s.r.o.

Klíčová slova: Exotika, Thajsko, Karibik, Seychely, Egypt

E-mail: info@ckfilip.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2008

Popis: Jsme stabilní, zkušená CESTOVNÍ KANCELÁŘ pojištěná proti úpadku, s tradicí od roku 1989. Nabízíme soustředěnou nabídku všech cestovních kanceláří ČR a SR na jednom místě. Všechny jsou pojištěné proti úpadku. Mezi našimi obchodními partnery jsou menší specializované cestovní kanceláře, specializující se na neobvyklé a nemasové programy a destinace, i velcí touroperátoři jejichž doménou je velký výběr destinací a nabídka zájezdů od těch levnějších až po luxusní.

Web: www.ckfilip.cz

Další související informace

Egypt počasí

Egypt počasí – Na tomto webu naleznete ty nejdůležitější informace týkající se Egyptu, aktuální počasí, důležité informace pro turisty a tipy a triky na dovolenou v této nádherné zemi, které se Vám na dovolenou budou zaručeně hodit. Máte možnost si zde vybrat last minute dovolenou do této vysněné země, vřele doporučuji, protože pokuď hledáte levnou dovolenou v Egyptě, tak last minute je jedna z mála možností jak toho docílit!

Dovolená u moře 2009

dovolená, zájezdy, alexandria, alexandrie, egypt – Dovolená u moře 2009. Nabídka last minute zájezdů. Bulharsko, Řecko, Itálie, Španělsko, Egypt, Chorvatsko, Maďarsko, Malta, Rakousko, Tunisko a Turecko to je dovolená s CK Alexandria. Dovolená u moře 2009. Bulharsko, Řecko, Itálie, Španělsko, Egypt, Malta. Last minute zájezdy - CK Alexandria

Egypt - last minute

egypt, dovolená Egypt, mapa Egypt – Egypt se stal pro turisty skutečným rájem. Najdete zde nejen příjemné koupání na velkých, rozlehlých písčitých plážích, ale i množství okouzlujících památek ze starověkého Egypta, včetně Káhirského muzea, které v sobě skrývá neskutečné poklady.

Načítání trvalo 2.7693 sekund.