+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK FILIP s.r.o.

Klíčová slova: Exotika, Thajsko, Karibik, Seychely, Egypt

E-mail: info@ckfilip.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2008

Popis: Jsme stabilní, zkušená CESTOVNÍ KANCELÁŘ pojištěná proti úpadku, s tradicí od roku 1989. Nabízíme soustředěnou nabídku všech cestovních kanceláří ČR a SR na jednom místě. Všechny jsou pojištěné proti úpadku. Mezi našimi obchodními partnery jsou menší specializované cestovní kanceláře, specializující se na neobvyklé a nemasové programy a destinace, i velcí touroperátoři jejichž doménou je velký výběr destinací a nabídka zájezdů od těch levnějších až po luxusní.

Web: www.ckfilip.cz

Další související informace

Dovolená Thajsko

dovolená Thajsko, zájezdy Thajsko – Na našich stránkách naleznete veškeré důležité informace o Thajsku, ale především Vám můžeme nabídnout výhodné a nezapomenutelné zájezdy. Tak neváhejte a prohlédněte si nyní naši nabídku zájezdů pro Thajsko.

Thajsko Dovolená a Zájezd

thajsko, phuket, pattaya – Thajsko patří mezi exotické destinace. Oproti Chorvatsku nebo Bulharsku je dražší a vzdálenější. Svým návštěvníkům ovšem nabízí exotičtější a více divokou přírodu a velmi oblíbené destinace jako Phuket, Pattaya nebo Bangkok.

Egypt 2014, Egypt dovol

egypt 2014, egypt dovolená 2014 – Čeští turisté si velmi oblíbili africkou destinaci Egypt, kde můžete strávit svou dovolenou i v roce 2014. Nabídka Egypt 2014 obsahuje také dovolenou v Egyptě v režimu last minute. Úspora za all inclusive zájezd do Egypta je v tomto případě značná.

Načítání trvalo 0.0735 sekund.