+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK FILIP s.r.o.

Klíčová slova: Exotika, Thajsko, Karibik, Seychely, Egypt

E-mail: info@ckfilip.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2008

Popis: Jsme stabilní, zkušená CESTOVNÍ KANCELÁŘ pojištěná proti úpadku, s tradicí od roku 1989. Nabízíme soustředěnou nabídku všech cestovních kanceláří ČR a SR na jednom místě. Všechny jsou pojištěné proti úpadku. Mezi našimi obchodními partnery jsou menší specializované cestovní kanceláře, specializující se na neobvyklé a nemasové programy a destinace, i velcí touroperátoři jejichž doménou je velký výběr destinací a nabídka zájezdů od těch levnějších až po luxusní.

Web: www.ckfilip.cz

Další související informace

Okružní plavby

plavby, okružní plavby, plavby Karibik, dovolená – Diamond travel s.r.o. klade důraz především na vysokou kvalitu služeb za velmi příznivou cenu. Vyberte si jednu z exkluzivních plaveb v Karibiku, Jižní Americe, na Havajských ostrovech, v jihovýchodní Asii, Africe, Středomoří nebo Austrálii.

North Island Seychely

Nort Island Seychely, hotel, oceán, vily – Hotel nabízí ideální prostor pro potápění. S potápěním vám pomůžou želvy, či si můžete zdarma zaplavat s delfíny. Objevtujte krásy Seychel a Indického oceánu, pomocí 11 vilek, nebo krásného čistého oceánu.

Načítání trvalo 3.6318 sekund.