+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK JH Travel

Klíčová slova: Poznávací zájezdy, Turistické zájezdy, Školní záje

E-mail: husarj@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2011

Popis: Cestovní kancelář JH Travel, která se zabývá pořádáním poznávacích, školních a turistických zájezdů především do ČR, Německa a Rakouska. Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník, který požaduje preciznost a kvalitu a také ji od nás dostane.

Web: www.jhtravel.cz

Další související informace

Rady k zájezdům

poznávací zájezdy,info o zemích, cestovní kancelář – Tímto naším novým webem bychom Vám chtěli usnadnit cestování ať již individuální nebo s cestovní kanceláří. Připravili jsme pro Vás přehled nejnavštěvovanějších zemí, zejména v Evropě. U každé země najdete informace o pasových a celních předpisech, o zdravotnictví, měně, cenách potravin, případně dalšího zboží, o náboženských zvyklostech a mnohé další zajímavosti a cenné rady.

Zámek Žinkovy v Žinkovech

Zámek Žinkovy ,ubytování v Žinkovech – Nabízíme luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných vilách v romantickém prostředí areálu zámku Žinkovy, který leží v jihozápadních Čechách cca 40 km od Plzně.Villas at Chateau Žinkovy nabízí ubytování v 6 nově zrekostruovaných vilách, které mají k dispozici 1 až 3 ložnice, 1 až 2 koupelny, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostor a terasu. Vily mají celkovou kapacitu 20 lůžek. K dispozici je satelitní TV a Wifi. Dále nabízíme ubytování v nově zrekostruované administrativní budové ve 3 dvoulůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV a Wifi.V hotelu se nachází i příjemná restaurace.

Poznávací zájezdy Paříž

poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr – Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Paříže. Nabízíme také zájezdy o vánočních svátcích a Silvestr. poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr. Nespíme v hotelech F-1, spíme v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zárukou kvality jsou profesionální průvodci.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.