+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK JH Travel

Klíčová slova: Poznávací zájezdy, Turistické zájezdy, Školní záje

E-mail: husarj@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2011

Popis: Cestovní kancelář JH Travel, která se zabývá pořádáním poznávacích, školních a turistických zájezdů především do ČR, Německa a Rakouska. Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník, který požaduje preciznost a kvalitu a také ji od nás dostane.

Web: www.jhtravel.cz

Další související informace

Poznávací zájezdy

poznávací zájezdy, zájezdy, dovolená – S naší cestovní kanceláří Redok Travel můžete navštívit velké množství destinací a užít si opravdovou dovolenou. Z naší široké nabídky poznávacích zájezdů si vybere opravdu každý, neboť nabízíme zájezdy do desítek zemí a máme nástupní místa pro celé ČR!

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Poznávací zájezdy Řím

poznávací zájezdy, itálie, řím, silvestr – Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Říma. Nabízíme také zájezdy o vánočních svátcích a Silvestr. Nespíme v hotelech F-1, spíme v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zárukou kvality jsou profesionální průvodci.

Načítání trvalo 0.0799 sekund.