+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK JH Travel

Klíčová slova: Poznávací zájezdy, Turistické zájezdy, Školní záje

E-mail: husarj@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2011

Popis: Cestovní kancelář JH Travel, která se zabývá pořádáním poznávacích, školních a turistických zájezdů především do ČR, Německa a Rakouska. Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník, který požaduje preciznost a kvalitu a také ji od nás dostane.

Web: www.jhtravel.cz

Další související informace

Super last minute zájezdy

Last Minute zájezdy,poznávací zájezdy – On-line prodej super last minute zájezdů bez navýšení ceny. Poznávací, pobytové a sportovní zájezdy, dovolená nejen u moře. Specializace na Bulharsko, Černá Hora, Egypt, Chorvatsko, Itálie, Kanárské ostrovy, Kypr, Portugalsko, Řecko, Spojené ar.emiráty, Španělsko, Tunisko, Turecko. Zpětný odkaz: http://last-minute.levnyobchod.cz/partneri.htm

Poznávací zájezdy a pobyt

poznávací zájezdy, poznávací pobyty, poznání, poby – Objevte ideální místo pro strávení volných dnů, vyberte si jednu z evropských destinací pro poznávací zájezd. Vše od Paříže až po řím. Ideální pro víkendové pobyty případně prodloužený víkend. Objevte ideální místo pro strávení volných dnů, vyberte si jednu z evropských destinací pro poznávací zájezd. Vše od Paříže až po řím. Ideální pro víkendové pobyty případně prodloužený víkend.

AMITOURS

Poznávací zájezdy – Specialista na zájezdy do Švýcarska. Poznávací zájezdy a pobyty s výlety. Zájezdy jsou vedeny zkušenými průvodci, kteří danou oblast dobře znají a jsou klientům k dispozici v maximální možné míře. Cestovní kancelář je dle zákona č.159/1999Sb. pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.