+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK KONTAKT - hory, moře

Klíčová slova: lyžování Alpy Itálie Rakousko Švýcarsko

E-mail: zbynek.struzka@ck-kontakt.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2010

Popis: CK KONTAKT - lyžařské zájezdy do Itálie, Rakouska a Švýcarska. Prodloužené víkendy. Autobusem i autem. Alpy po celý rok,turistika. Maďarské lázně. Slovinsko. Pobytové zájezdy Chorvatsko, Itálie za skvělé ceny.

Web: www.ck-kontakt.cz/

Další související informace

Lyžování Itálie, Francie

lyžování Francie,lyžování Itálie,lyžování Rakousko – Jsme cestovní kancelář zaměřená na lyžování v Itálii, lyžování v Rakousku a lyžování ve Francii. V naší nabídce naleznete oblíbená střediska lyžování Itálie Sestriere, Pragelato a Vialattea. Pojeďte si zalyžovat do Alp.

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych – Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

Parkhotel Opava v Opavě

Parkhotel Opava ,ubytování v – Nově zrekonstruovaný hotel v opavských Městských sadech je součástí Městského stadionu, na kterém hraje své zápasy Slezský fotbalový club Opava.Po rekonstrukci nabízí hotel 12 nově vybavených dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán. K dispozici je také sedm starších renovovaných pokojů. Všechny mají vlastní sociální zařízení, televizi a přípojku na internet ADSL. Kromě toho lze v prostorách hotelu využít bezdrátovou síť WiFi. Všechny dvoulůžkové pokoje mají televizi a válendu. V ceně ubytování je započtena snídaně. Všichni hoteloví hostí mohou zdarma využívat parkoviště, které je součástí hotelu.Restaurace nabízí po celý den jídla české i mezinárodní kuchyně a polední, cenově zvýhodněné menu.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.