+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK KONTAKT - hory, moře

Klíčová slova: lyžování Alpy Itálie Rakousko Švýcarsko

E-mail: zbynek.struzka@ck-kontakt.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2010

Popis: CK KONTAKT - lyžařské zájezdy do Itálie, Rakouska a Švýcarska. Prodloužené víkendy. Autobusem i autem. Alpy po celý rok,turistika. Maďarské lázně. Slovinsko. Pobytové zájezdy Chorvatsko, Itálie za skvělé ceny.

Web: www.ck-kontakt.cz/

Další související informace

Lyžování Itálie, Francie

lyžování Francie,lyžování Itálie,lyžování Rakousko – Jsme cestovní kancelář zaměřená na lyžování v Itálii, lyžování v Rakousku a lyžování ve Francii. V naší nabídce naleznete oblíbená střediska lyžování Itálie Sestriere, Pragelato a Vialattea. Pojeďte si zalyžovat do Alp.

Dovolená Itálie

dovolená Itálie , zájezdy Itálie – Na našich stránkách naleznete veškeré důležité informace o Itálii , ale především Vám můžeme nabídnout výhodné a nezapomenutelné zájezdy. Tak neváhejte a prohlédněte si nyní naši nabídku zájezdů Itálie.

Tarvisio

cestovní kancelář, lyžování Itálie, lyžování Alpy – Naše cestovní kancelář nabízí lyžování v Itálii. Jedná se o pobyty v malebném městečku Tarvisio v italských alpách. Tarvisio je pro české turisty nejbližší italské lyžařské centrum, které nabízí 32 km sjezdových tratí. Součástí dalších služeb areálu je snowpark, sáňkařská dráha nebo lyžařská škola.

Načítání trvalo 0.0952 sekund.