+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK KONTAKT - hory, moře

Klíčová slova: lyžování Alpy Itálie Rakousko Švýcarsko

E-mail: zbynek.struzka@ck-kontakt.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2010

Popis: CK KONTAKT - lyžařské zájezdy do Itálie, Rakouska a Švýcarska. Prodloužené víkendy. Autobusem i autem. Alpy po celý rok,turistika. Maďarské lázně. Slovinsko. Pobytové zájezdy Chorvatsko, Itálie za skvělé ceny.

Web: www.ck-kontakt.cz/

Další související informace

Pronájem chaty Slovensko

pronájem chata ubytování hory koupání lyžování – Pronájem chaty v lokalite chatové oblasti Sielnica-Brestová na úpatí Kremnických hor. Možnost lyžování, cyklistiky, koupání v termálních koupalištích Sliač a Kováčová. Raj pro hubaře i milovníky přírody.

Lyžování v Rakousku

lyžování v Rakousku, lyžování, rakouské Alpy, – Lyžování v Rakousku představuje nejlepší zážitek díky perfektně připraveným sjezdovkám, které nabízejí svahy rakouských Alp. Střediska a lyžařské areály nabízejí výborné podmínky milovníkům zimních sportů. Kam se vydáte, vyberte na www.lyzovanivrakousku.cz.

CK For-Line Tour

cestovní kancelář, lyžování Itálie, lyžování Alpy – Cestovní kancelář s tradicí 19 let. Specializujeme se na lyžování v Itálii, Slovinsku, Rakousku a Francii, kraj Friuli Skiregion, Tarvisio, Kranjska Gora. Dovolená u moře Chorvatsko a Itálie. V naší nabídce jsou také Last Minute zájezdy, exotická dovolená a poznávací zájezdy.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.