+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK KONTAKT - hory, moře

Klíčová slova: lyžování Alpy Itálie Rakousko Švýcarsko

E-mail: zbynek.struzka@ck-kontakt.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2010

Popis: CK KONTAKT - lyžařské zájezdy do Itálie, Rakouska a Švýcarska. Prodloužené víkendy. Autobusem i autem. Alpy po celý rok,turistika. Maďarské lázně. Slovinsko. Pobytové zájezdy Chorvatsko, Itálie za skvělé ceny.

Web: www.ck-kontakt.cz/

Další související informace

Lyžování Itálie, Francie

lyžování Francie,lyžování Itálie,lyžování Rakousko – Jsme cestovní kancelář zaměřená na lyžování v Itálii, lyžování v Rakousku a lyžování ve Francii. V naší nabídce naleznete oblíbená střediska lyžování Itálie Sestriere, Pragelato a Vialattea. Pojeďte si zalyžovat do Alp.

Rakousko lyžování

rakousko lyžování – Rakousko lyžování, to je jiskřivý sníh, slunce, nádherné panorama hor, výborné tyrolské speciality, útulné hotely a apartmány a široká nabídka dalších aktivit. Rakousko nabízí lyžování na ledovcích, freeride, snowparky, výborné běžecké dráhy a také termální lázně.

Lyžování Itálie, Francie

lyžování ve Francii, lyžování Itálie – Jsme cestovní kancelář zaměřená na lyžování v Itálii, lyžování v Rakousku a lyžování ve Francii. V nabídce naší cestovní kanceláře naleznete oblíbená střediska lyžování Itálie Sestriere, Pragelato a Vialattea.

Načítání trvalo 3.1877 sekund.