+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK Kračmar,

Klíčová slova: CK, zájezdy, cestování, ozdravné pobyty, rekreace

E-mail: dalkr@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2009

Popis: Cestovní kancelář Kračmar, Váš partner pro cestování. Specializujeme se na zájezdy pro školy i kolektivy. Zajišťujeme rekreace, ozdravné pobyty a školy v přírodě. S námi si užijete báječnou dovolenou po celé České republice, západní a střední Evropě.

Web: www.dalkr.cz

Další související informace

Informace o Řecku

Dovolená, cestování, zájezdy, turistické informace – Určeno turistům , cestovatelům, vodákům , cesťákům , vandrákům a vůbec každému , kdo potřebuje turistické informace o Řecku . Poskytujeme informace o ubytování v Řecku a dále mnoho zajimavostí ohledně přírodních podmínek a vyjímečných živočichů žíjících na území Řecka a z okolních oblastí . Můžete zde nalézt informace o nákupních centrech , ubytování , oslavách a mnoha dalších Řeckých kuryozit . Naleznete spoustu užitečných informací , které Vám pozitivně přispějí k vytvoření vlastního názoru na Řeckou kulturu .

Dovolená v Bulharsku

dovolená, hotely, potápění, cestování, zájezdy – Dovolená vašich snů ve slunném Bulharsku. Pokochejte se s námi krásami Bulharska, přečtěte si zajímavé a důležité informace o Bulharsku a vyberte si s námi vaši perfektní dovolenou! Do této destinace běžně létají pravidelné letecké linky.

Svět365.cz - cestujte s n

magazín, cestování, dovolená, ubytování, zájezdy – Chystáte se vyrazit na dovolenou. Potřebujete inspiraci při výběru cílové destinace? Potom je náš web určený právě vám. Dozvíte se zde vše o státech vhodných k návštěvě a o městech, která byste neměli minout.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.