+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK Kračmar,

Klíčová slova: CK, zájezdy, cestování, ozdravné pobyty, rekreace

E-mail: dalkr@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2009

Popis: Cestovní kancelář Kračmar, Váš partner pro cestování. Specializujeme se na zájezdy pro školy i kolektivy. Zajišťujeme rekreace, ozdravné pobyty a školy v přírodě. S námi si užijete báječnou dovolenou po celé České republice, západní a střední Evropě.

Web: www.dalkr.cz

Další související informace

Chorvatsko

chorvatsko, jadran, dovolená, zájezdy, rekreace – Navštivte naše internetové stránky, na kterých se dozvíte vše potřebné pro klidnou dovolenou v Chorvatsku. Kromě jednoduchého vyhledávání zájezdů podle Vašich představ se můžete podívat i na fotky a články o jednotlivých destinacích.

Tunisko a ostrov Djerba

Tunisko, Djerba, Sousse, cestování, zájezdy, dovol – Cestovatelské stránky o Tunisku, zajímavých místech a turistických lokalitách i místech, které by měl návštěvník navštívit. Muzea, přírodní úkazy, města a oblasti oáz, ale také historické památky a ruiny měst.

Izrael - Netradiční místo

dovolená, Izrael, cestování – Přemýšlíte, kam v létě vyrazit na dovolenou? Nelákají vás známější turistické destinace a raději poznáváte cizí kultury? Potom by cesta do Izraele mohla splnit všechna vaše očekávání. Dovolená v Izraeli je pro každého. Můžete se těšit na krásné pláže i historicky zajímavá místa. Izrael vám nabídne všechno.

Načítání trvalo 0.3912 sekund.