+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK LEFKADA Tours, s.r.o.

Klíčová slova: Lefkada,Řecko,cestovní kancelář,last minute

E-mail: lefkadatours@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2008

Popis: Nabídka last minute zájezdů na řecký ostrov Lefkada (potápění, výlety, motorové čluny...). Ostrov leží při západním pobřeží Řecka v Jónském moři, v blízkosti mysu Actio u města Preveza. Zeměpisná šířka na úrovni nejjižnějších výběžků Sardinie nebo Baleár dává základní předpoklad dlouhého a vyrovnaného teplého počasí. Charakteristickým prvkem ostrovního klimatu je stálý příjemný vánek prosycený mořskou solí a vlhkostí. Množství srážek v zimním období a dostatek spodní vody dal vzniknout bohaté a pestré subtropické vegetaci.

Web: www.lefkada.cz

Další související informace

Lefkada - informace

Lefkada,řecko,dovolená,fotky,zájezdy,pláže – Zkušenosti z první ruky od delegáta CK na ostrově Lefkada. Rady na dovolenou, nejkrásnější pláže, možnosti ubytování, fotografie.

Tolo, cestopis z Peloponé

řecko, pelopones, tolo – Informace o dovolené z oblasti Tolo, Peloponés, Řecko. Fotografie obce Tolo která je ideální pro výlety do téměř všech antických měst starého řecka. Info o půjčovně aut, výletech do okolí, popisy atd.

Dovolená s Beck Reisen

cestovní kancelář, Beck Reisen – Cestovní kancelář Beck Reisen, s.r.o. si klade za cíl nabízet svým klientům kvalitní zájezdy za nízké ceny. CK Beck Reisen pořádání jednodenní i vícedenních zájezdy po ČR i zahraničí. Prožijte dovolenou snů s Beck Reisen.

Načítání trvalo 0.0819 sekund.