+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK LEFKADA Tours, s.r.o.

Klíčová slova: Lefkada,Řecko,cestovní kancelář,last minute

E-mail: lefkadatours@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2008

Popis: Nabídka last minute zájezdů na řecký ostrov Lefkada (potápění, výlety, motorové čluny...). Ostrov leží při západním pobřeží Řecka v Jónském moři, v blízkosti mysu Actio u města Preveza. Zeměpisná šířka na úrovni nejjižnějších výběžků Sardinie nebo Baleár dává základní předpoklad dlouhého a vyrovnaného teplého počasí. Charakteristickým prvkem ostrovního klimatu je stálý příjemný vánek prosycený mořskou solí a vlhkostí. Množství srážek v zimním období a dostatek spodní vody dal vzniknout bohaté a pestré subtropické vegetaci.

Web: www.lefkada.cz

Další související informace

Lefkada - informace

Lefkada,řecko,dovolená,fotky,zájezdy,pláže – Zkušenosti z první ruky od delegáta CK na ostrově Lefkada. Rady na dovolenou, nejkrásnější pláže, možnosti ubytování, fotografie.

Last minute dovolená 2013

last minute,dovolená,egypt,tunisko – Last minute dovolená u moře již od 3000 Kč. Vyražte do prosluněné Itálie či za exotikou do Egypta a Tuniska. Výběr atraktivních nabídek z celého světa od několika desítek cestovních kanceláří. S námi si užije každý.

Last minute Řecko

Řecko,last minute,ostrovy,Kréta,Rhodos,Zakynthos – Informace o Řecké republice a jejích ostrovech Andros, Chios, Karpathos, Kefalonie, Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, Lesbos, Naxos, Rhodos, Samos, Santorini, Skopelos, Thassos a Zakynthos. Informace o skupinách ostrovů - Egejské ostrovy, Kyklady, Dodekanesos, Iónské ostrovy a Sporady.

Načítání trvalo 0.3021 sekund.