+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK Lotos Chorvatsko

Klíčová slova: zadar hotely, soukromé apartmány, ubytování

E-mail: info@lotos-croatia.com

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2009

Popis: Cestovní kancelář Lotos Chorvatsko je specialistou na dovolenou v Chorvatsku. Zajistíme ubytování ve všech známých letoviscích, naší specializací je však Zadarská riviéra a její okolí. CK LOTOS Vám v roce 2009 nabízí v Chorvatsku : - soukromé apartmány, hotely a rodinné hotely, penziony, rekreační střediska, vily, majáky, agroturistiku (venkovské statky), okružní plavby Jadranem, soukromé ubytování a hotely na Plitvických jezerech, pronájem plavidel, aut, kol, poznávací zájezdy, výlety, dětské tábory, ubytování v Záhřebu, karnevaly, Croatia Boat Show 2009, last minute nabídka, first minute sleva.

Web: www.lotos-croatia.com/cs/

Další související informace

Prague Hotel

Praha, hotely, hotely v Praze, ubytování v Praze – Online rezervace hotelů v Praze. Okamžitě v několika vteřinách si uděláte on line rezervaci ubytování- snadně, pohodlně a rychle. Informace o hotelech, akční ceny.Vyberte si hotel v Praze podle Vašich požadavek.

Jadranka tour-chorvatsko-

Chorvatsko, chorvatsko apartmány, ubytování – Specializujeme se na Chorvatsko. Nabízíme ubytování v soukromých apartmánech blízko Jaderského moře. Oblasti: Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie, Jižní Dalmácie. Chorvatské ostrovy:Krk, Pag, Ugljan, Pašman, Čiovo a Mljet.

Cestování a ubytováni Asie

cestovani, ubytovani, hotely, apartmany, bungalovy – Informace o cestování a ubytování v Evropě, Asii, Americe, Africe, a Austrálii. Na co si dát pozor při výběru dovolené. Jak správně vybrat letní a zimní dovolenou. Novinky v oblasti cestovního ruchu. Jak vybrat správné ubytování. Na oc nezapomenout pře odjezdem

Načítání trvalo 0.0826 sekund.