+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ck Válek tour

Klíčová slova: letní dovolená, dovolená v itálii, ostrava

E-mail: web@valek-tour.com

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2010

Popis: CK VÁLEK TOUR je specialista na dovolenou v Itálii, lyžařské zájezdy do italských středisek. Letní dovolenou v letoviscích v celé Itálii. Také Vám v této zemi lásky zařídíme svatební obřad se všemi sounáležitostmi.

Web: www.valek-tour.com

Další související informace

španělsko dovolená

letní dovolená, španělsko – španělsko je sluncem prozářená země, která má z velké části po svém obvodu přístup k moři. Nabízí všechny možná turistická lákadla, která vám nedají dlouho spát. Střetnete se s horkokrevným národem, který se všem ukazuje jen v těch nejlepších barvách.

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.