+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK Víkend

Klíčová slova: lyže, lyžování, lyžařské zájezdy, Dolomity

E-mail: ck-vikend@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2009

Popis: Cestovní kancelář Víkend se specializuje na lyžařské zájezdy do italských Dolomit. Střediska Kronplatz, Plose, Alta Badia, Val Gardena, Val di Fassa, Val di Fiemme, San Martino di Castrozza, Sella ronda. Doprava busem z celé ČR.

Web: www.ck-vikend.cz

Další související informace

Prodej testovacích lyží

Lyžovaní, testovací lyže, lyže levně, levné lyže, – Lyžovaní, testovací lyže, lyže levně, levné lyže, levny snowboard , pilníky, diamanty, brousky.E-shop www.skidiskont.cz vám nabízí široký sortiment zboží zaměřený na lyžování a snowboarding. Tento sortiment neustále rozšiřujeme a doplňujeme. Seznam zboží na těchto stránkách je katalogem běžně dodávaného zboží. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. Dostupnost zboží bude vždy potvrzena na základě objednávky. K objednání zákazník vybere zboží, řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku odešle. Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Objednávka dále slouží k rezervaci zboží. Ceny zboží si může zákazník ověřit u jednotlivých položek zboží. Před odesláním objednávky bude vypočtena celková cena za zboží včetně souvisejících poplatků, a zákazník bude vyzván k jejich odsouhlasení.

Lyžování a jeho nejen his

lyže, lyžování, lyžařský, historie lyžování – Lyžování bylo původně považováno jako způsob dopravy pomocí dopravního prostředku, dnešních lyží, tehdejší používaný výraz sněžnice. Protože k dopravě na tomto prostředku bylo logicky vzato nutnost sněhové pokrývky.

www.msportshop.cz

Sportovní oblečení, sjezdové lyžování, lyžařské br – E-shop se sportovním oblečením pro sjezdové lyžování, skialpinismus, treking, turistiku, doplňky a vším, co potřebujete k pohodlnému sportování. Kamennou prodejnu naleznete ve Špindlerově Mlýně, otevřeno máme každý den.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.