+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK WES

Klíčová slova: chorvatsko izrael poznavaci pobytove

E-mail: viki@ck-wes.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2010

Popis: CK WES s 20 letou tradicí na trhu.Nabízíme pobytové zájezdy do Chorvatska a poznávací zájezdy. Naše lokality v Chorvatsku : Severní Dalmácie :Pakoštane, Biograd na Moru, Drage,Vodice. Makarská Riviéra :Podgora .

Web: www.ck-wes.cz/

Další související informace

Dovolená Chorvatsko

dovolená Chorvatsko, Chorvatsko – Nabízíme poznávací zájezdy do evropských přímořských destinací za velice příznivé ceny. Naším prioritním cílem je ale Chorvatsko. Zprostředkujeme Vám ubytování a dopravu v této Čechy nejoblíbenější evropské destinaci.

Jazyková škola

výuka angličtiny, intenzivní kurzy AJ, pobytové ku – Jazyková škola IN-TENSE nabízí především pobytové kurzy angličtiny. IN-TENSE Vám zajistí opravdu efektivní a intenzivní výuku ve velmi malých skupinách o počtu 2 -5 lidí. Součástí kurzů jsou i hodiny face to face, neboli jeden na jednoho, což je nejlepší forma výuky. Pokud chcete Vaši angličtinu posunout na vyšší úroveň, jsme tu pro Vás.

Chorvatsko dovolená

chorvatsko ubytování, chorvatsko dovolená – Chorvatsko, to je dovolená v oblíbené destinaci dostupné autem. Dovolenou v Chorvatsku u průzračného moře a ve stínu borovic si dopřává několik set tisíc českých turistů ročně. Chorvatsko - ubytování různých kategorií s výběrem všech typů stravování.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.