+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CK WES

Klíčová slova: chorvatsko izrael poznavaci pobytove

E-mail: viki@ck-wes.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2010

Popis: CK WES s 20 letou tradicí na trhu.Nabízíme pobytové zájezdy do Chorvatska a poznávací zájezdy. Naše lokality v Chorvatsku : Severní Dalmácie :Pakoštane, Biograd na Moru, Drage,Vodice. Makarská Riviéra :Podgora .

Web: www.ck-wes.cz/

Další související informace

Chorvatsko apartmány

Chorvatsko apartmány, ubytování, dovolená – Zajišťujeme dovolenou i ubytování v apartmánech, vilách, hotelích, majácích a penzionech v regionu Chorvatsko. Nabízíme i dovolenou formou last minute, dále i ubytování v soukromí: Istrie, Kvarner, Dalmácie. Zajišťujeme také pronájem plachetnic.

Poznávací zájezdy

poznávací zájezdy, zájezdy, dovolená – S naší cestovní kanceláří Redok Travel můžete navštívit velké množství destinací a užít si opravdovou dovolenou. Z naší široké nabídky poznávacích zájezdů si vybere opravdu každý, neboť nabízíme zájezdy do desítek zemí a máme nástupní místa pro celé ČR!

Chorvatsko Ubytování

Chorvatsko apartmány, Chorvatsko hotely – Chorvatsko - Vyberte apartmán, hotel, pokoje nebo dům k odpočinku z naší nabídky. Soukromé a hotelové ubytování, charter a plavby, program pro Váš odpočinek v Chorvatsku. Chorvatsko je země tisíce ostrovů, modrého a čistého Jaderského moře. Země ve které se prolínají podnebí, reliéfy a kulturní vlivy různých národů. Na pobřeží se nachází spoustu městeček a míst, ve kterých se můžete ubytovat a užívat si. Chorvatsko je specifické dle velké nabídky soukromého ubytování: apartmány, pokoje a domy k pronajmutí.

Načítání trvalo 2.6311 sekund.