+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clarion Congress Hotel Prague v Praze

Klíčová slova: Clarion Congress Hotel Prague,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2012

Popis: Clarion Congress Hotel Prague leží v moderní čtvrti Vysočan, jen 15 minut od historického centra Prahy. Díky skvělé dopravní dostupnosti a široké škále perfektních služeb ho s oblibou využívají individuální návštěvníci i business klientela. Clarion Congress Hotel Prague nabízí ubytování v celkem 559 pokojích včetně 25 luxusních apartmá, 2 restaurace a jedinečné wellness a Fitness centurm, které je zahrnuto v ceně pokoje. Všechny pokoje jsou nekuřácké a veškeré hotelové prostory jsou plně klimatizovány. Kabelový internet je k dispozici ve všech pokojích zdarma a bezdrátový internet je k dispozici v hotelovém lobby také zdarma.

Web: www.clarion-congress-hotel-prague.hotel-v-praze.com

Další související informace

Travel Hotel Prague v Praze

Travel Hotel Prague,ubytování v – Travel Hotel Prague v Praze nabízí ubytování v příjemném prostředí, pohodlný odpočinek v jednom z 21 pokojů s celkovou kapacitou 54 lůžek. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou s toaletou, televizí, internetovou přípojkou, telefony, trezorem, lednicí a ve vybraných pokojích i kuchyňským koutem.Travel Hotel Prague v Praze nabízí snídaně, které jsou podávány formou švédského stolu. Restaurace hotelu Travel Prague v Praze nabízí hostům klasická česká jídla i jídla mezinárodní kuchyně.Travel Hotel Prague v Praze nabízí i další služby jako je hlídané parkoviště,

Hotel Radešov v Kašperských Horách

Hotel Radešov,ubytování v Kašperských – Rádi bychom Vás pozvali na výlet na Šumavu. Náš hotel je rodinným podnikem a našim hlavním cílem je se o Vás a Vaši rodinu postarat co nejlépe - tak, abyste si mohli bez starostí užít lyžování nebo volných chvil v přírodě. Objekt je vhodný pro školy, školky v přírodě, sportovní soustředění, pořádání kurzů, rekreaci jednotlivců i skupin. Ubytovací kapacita je 50 lůžek, 2-5 lůžkové pokoje turistické kategorie (sociální zařízení, sprchy -teplá voda na patře). Restaurace s celodenním provozem a výbornou domácí kuchyní. Společenská místnost s televizí, místnost pro děti, učebna. Dětské a sportovní hřiště.

HOTEL HORIZONT v Peci pod Sněžkou

HOTEL HORIZONT,ubytování v Peci pod Sněžkou – Krkonošský hotel Horizont v centru malebného horského střediska Pec pod Sněžkou .Ubytovací kapacitu našeho hotelu tvoří 3 apartmá a 132 dvoulůžkových pokojů, vybavených vlastním sociálním zázemím, TV se satelitem, rádiem, telefonem, minibarem a elektronickým trezorem.K dispozici je café & restaurant (á la carte restaurace, taneční večery s živou hudbou), restaurant (bufetové snídaně a večeře), bar restaurant Panorama - club 18 (v 18. patře hotelu), Havana bar (v zimním období), Sportbar.Sportcentrum - pro hotelové hosty zdarma: bazén, whirlpool, sauna a fitness.

Načítání trvalo 3.0344 sekund.