+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem v Ústí nad Labem

Klíčová slova: Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2012

Popis: Clarion Congress hotel v Ústí nad Labem je čtyřhvězdičkový moderní byznys hotel ležící přímo v centru města, V hotelu na Vás čeká 80 přepychově zařízených pokojů a 3 junior suites. Na klimatizovaných pokojích naleznete vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, minibar, trezor, žehlící set a telefon s přímou volbou. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Gastronomickým pilířem hotelu je restaurace Benada. Koncept restaurace je založen na dobrém jídle za dostupné ceny, v příjemném a elegantním prostředí.

Web: www.clarion-congress-hotel-v-usti-nad-labem.ubytovani-cr.com

Další související informace

Clarion Congress Hotel Prague v Praze

Clarion Congress Hotel Prague,ubytování v – Clarion Congress Hotel Prague leží v moderní čtvrti Vysočan, jen 15 minut od historického centra Prahy. Díky skvělé dopravní dostupnosti a široké škále perfektních služeb ho s oblibou využívají individuální návštěvníci i business klientela. Clarion Congress Hotel Prague nabízí ubytování v celkem 559 pokojích včetně 25 luxusních apartmá, 2 restaurace a jedinečné wellness a Fitness centurm, které je zahrnuto v ceně pokoje. Všechny pokoje jsou nekuřácké a veškeré hotelové prostory jsou plně klimatizovány. Kabelový internet je k dispozici ve všech pokojích zdarma a bezdrátový internet je k dispozici v hotelovém lobby také zdarma.

Hotel Koruna v Roudnici nad Labem

Hotel Koruna ,ubytování v Roudnici nad Labem – Hotel Koruna je situován v klidné části města, a přitom je od centra vzdálen jen asi 300 m. Nabízí velmi pohodlné a cenově příznivé ubytování. Kapacita hotelu je 63 lůžek. Pokoje jsou na každém patře jinak vybaveny, čemuž odpovídají také ceny. Celkem tři varianty ubytování - dvou a třílůžkové pokoje hotelového typu.V přízemí hotelu je stylová pizzerie, která slouží i jako místo pro podávání snídaní. Jako pozornost pro hosty hotelu je připravena sleva na stravování v hotelové restauraci. Parkování pro osobní automobily i autobusy je možné před hotelem, tento prostor je sledován kamerovým systémem hotelu.

Hotelpenzion Srdíčko v Ústí nad Labem

Hotelpenzion Srdíčko ,ubytování v Ústí nad – Hotel Pension Srdíčko se nachází v Ústí nad Labem, v chráněné krajinné oblasti. Z města se k pensionu dostanete městskou hromadnou dopravou.Hotel nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Pokoje jsou příjemně zařízené a jejich název k nim patří od prvního pohledu. Dvoulůžkové pokoje jsou: Šalvěj, Orange, Mint a Limete, Třílůžkový pokoj se jmenuje Limete comfort. Hotel nabízí snídaně formou švédských stolů. Poobědvat můžete v místní restauraci, která má kapacitu 50 míst v prostředí s krbovým posezením.Parkování u pensionu.

Načítání trvalo 4.3059 sekund.