+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Click4sky blog

Klíčová slova: blog, letenky, click4sky, cestování

E-mail: click4sky@lahko.sk

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2009

Popis: Cestovatelský blog o projektu prodeje levných letenek /Click4Sky/, který spadá pod České aerolinie. Informace o lowcost společnosti Click4sky. Vaše recenze a aktuality ze světa letenek od Click4 sky.

Web: click4sky.blog.cz/

Další související informace

Dovolená v Itálii

dovolená, hotely, potápění, cestování, zájezdy – Dovolená v Itálii - dovolená s jistotou. Itálie, resp. ubytování v Itálii můžete po celý rok pořídit za Last minute ceny. Dovolená Itálie patří již po desetiletí k nejoblíbenějším. Ubytování v Itálii: apartmány, hotel či autocampy.

Dovolená v Řecku

dovolená, hotely, potápění, cestování, zájezdy – Dovolená v Řecku – rady, tipy a informace pro vaši dovolenou. Řecko, resp. ubytování v Řecku můžete po celý rok pořídit za Last minute ceny. Zejména apartmány a hotely v Řecku patří mezi nejoblíbenější.

Farefinder - cestování

cestování, létání, letenky, letiště, vídeň, paříž – Web s informacemi o cestování, zejména pak o letecké dopravě. Najdete zde informace, které vám pomohou při vašich cestách. Chystáte se přestupovat na některém z letišť? Navštivte nás. Vyhledávání letenek a leteckých spojení.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.