+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Click4Sky online letenky

Klíčová slova: click4sky, click4sky.com, click4sky letenky

E-mail: info@levne-letecky.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2009

Popis: Click4Sky.com je domácí nízkonákladovou leteckou společností létajících letadly ČSA, která je mateřskou společností Click4Sky. V současnosti létá společnost Click 4 Sky do 27 zemí Evropy, konkrétně do 42 evropských měst. Cena 1.390,- Kč za letenku je u Click4Sky garantovaná a stejná do všech destinací, zahrnuje veškeré poplatky včetně odbavení přes internet (za využití odbavení u přepážky Click4Sky.com na letišti je vybírán od každého cestujícího poplatek 250,- Kč).

Web: click4sky.levne-letecky.cz/

Další související informace

Koupit letenky

levné letenky, nejlevnější letenky, letenky online – Koupitletenky.cz nabízí svým návštěvníkům možnost velmi jednoduše a po časové stránce efektivně vyhledávat levné letenky online do všech světových destinací. Využívat také mohou vždy aktuální nabídky last moment a akčních letenek do turisticky nejoblíbenějších měst v Evropě i mimo ní.

Vízum do Ruska, víza

vízum do Ruska, ruské vízum, víza, vízum, letenky – Nabízíme snadné vyřízení víza do Ruska. Dále pozvání bez kterého vám nemůže být vízum vyřízeno. K tomu vám zajistíme cestovní pojištění do Ruska, najdeme výhodné ubytování. Můžete si u nás objednat i letenky za velice nízké ceny. Všechno si v poklidu objednáte prostřednictvím našeho on-line servisu přímo z vašeho PC.

Levné letenky, víza,

levné letenky, víza, letenky levně, zájezdy, levná – Levné letenky online nonstop, víza a vízum servis, levná dovolená i zájezdy last minute, a letenky levně na míru pro soukromé i služební cesty - komlexní služby pro soukromé cestování i sležební cestování včetn pokitní, ubytování, půjčovny aut a dalích

Načítání trvalo 0.0557 sekund.