+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Click4Sky online letenky

Klíčová slova: click4sky, click4sky.com, click4sky letenky

E-mail: info@levne-letecky.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2009

Popis: Click4Sky.com je domácí nízkonákladovou leteckou společností létajících letadly ČSA, která je mateřskou společností Click4Sky. V současnosti létá společnost Click 4 Sky do 27 zemí Evropy, konkrétně do 42 evropských měst. Cena 1.390,- Kč za letenku je u Click4Sky garantovaná a stejná do všech destinací, zahrnuje veškeré poplatky včetně odbavení přes internet (za využití odbavení u přepážky Click4Sky.com na letišti je vybírán od každého cestujícího poplatek 250,- Kč).

Web: click4sky.levne-letecky.cz/

Další související informace

Dovolená a ubytování

dovolená ubytování letenky levné – Naplánujte si dovolenou s TravelPlan. Levné ubytování, dovolená a letenky do celého světa s online rezervacemi

Maxi letenky

letenky,letenky levně,letenky online,maxi letenky – Na serveru Maxi letenky.cz naleznete neustále aktualizovanou nabídku letenek do celého světa. Online rezervační systém na vám poskytne možnost vybírat z široké nabídky letenek. Můžete si vybírat levné letenky i standartní lety a to včetně business třídy. Více jak 70 leteckých společností na jednom místě.

iBarcelona.cz - online B

Barcelona, průvodce, španělsko, hotel, letenky – iBarcelona.cz - Barcelona průvodce. Specialista na Barcelonu, Katalánsko, Španělsko. Letenky, hotely, gastronomie. Služby průvodce, delegát, tlumočení. Travel management, incentivní turistika.

Načítání trvalo 2.5113 sekund.