+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Click4Sky online letenky

Klíčová slova: click4sky, click4sky.com, click4sky letenky

E-mail: info@levne-letecky.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2009

Popis: Click4Sky.com je domácí nízkonákladovou leteckou společností létajících letadly ČSA, která je mateřskou společností Click4Sky. V současnosti létá společnost Click 4 Sky do 27 zemí Evropy, konkrétně do 42 evropských měst. Cena 1.390,- Kč za letenku je u Click4Sky garantovaná a stejná do všech destinací, zahrnuje veškeré poplatky včetně odbavení přes internet (za využití odbavení u přepážky Click4Sky.com na letišti je vybírán od každého cestujícího poplatek 250,- Kč).

Web: click4sky.levne-letecky.cz/

Další související informace

Levné Letenky Online

Levné Letenky – Levné letenky, nejsnažší a nejrychlejší rezervace letenk do celého světa od Rytířů nebes. Vybíráme nejlevnější letenky a akční letenky od desítek různých společností včetně ČSA, Sky Europe a Smartwings.

Letenky levně

Letenky levně – Chystáte se na dovolenou a sháníte levné letenky? Letenky-Levně.org vám poradí o všem, co se této problematiky týká. Na internetu jsme již nějaký ten čas a tak se vyznáme na trhu a umíme vám doporučit ty nejlepší cestovní agentury které se postarají o vaší nezapomenutelnou dovolenou ať ji prožijete u moře či na horách. Připravte se dopředu na potenciální komplikace, buďte v obraze.

Cestování a dovolená

cestování, dovolená, last minute, letenky – Portál Cestuj Poznávej přináší tipy pro cestování, dovolená a last minute letenky. Informace a doporučení pro letní i zimní dovolenou. Poznávací zájezdy i relaxační dovolené. Prozkoumejte jednotlivé destinace a objevte jejich exotické kouzlo.

Načítání trvalo 0.1156 sekund.