+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Click4Sky

Klíčová slova: levné letenky, click4sy.com, destinace

E-mail: info@infolive.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2008

Popis: Click4Sky.com, jehož vlastníkem je ČSA, nabízí levné letenky po Evropě. Na zákazníka čeká celkem 37 destinací, hlavní letiště velkých evropských měst. Jakmile se rozhodnete koupit levné letenky a vyrazit třeba jen na víkend po Evropě, je pro Vás Click4Sky vhodným partnerem v letecké dopravě. Low cost airlines, jak se také společnost Click4Sky označuje, jsou moderním trendem v letecké dopravě a přepravě osob na krátké vzdálenosti. Svou cenou tak lákají řady zákazníků a rozšiřují tak možnosti krátkodobého cestování. Jednou z těchto variant jsou eurovíkendy, kdy vás Click4Sky zaveze na víkend za zlomek ceny než jiná letecká společnost.

Web: click4sky-letenky.infolive.cz

Další související informace

Nejlepší destinace

last minute, first minute, zájezd, destinace, – Bývaly časy, kdy se jezdilo pouze na balkán a to ještě jen ti co na takovou luxusní dovolenou měli peníze. Dneska je všechno jinak a dovolenou v řádu statisíců na nejkrásnějších plážích světa si může dovolit hned několik lidí. Pokud mezi ně patříte i vy,portál nejlepsi-destinace.cz je tu právě pro vás.Jednoduše si srovnáte nabídky a během chvilky naleznete dovolenou,která je přesně podle požadavku.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Akční lety - akční letenk

levné letenky,akční letenky, letenky levně,letenky – Chystáte se na dovolenou nebo pouze na krátký výlet do zahraničí a sháníte letenky za výhodnou cenu? Na Akcnilety.cz naleznete tipy na levné letenky za akční ceny. Ušetřete až několik tisícovek za letenky!

Načítání trvalo 0.0741 sekund.