+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Click4Sky

Klíčová slova: levné letenky, click4sy.com, destinace

E-mail: info@infolive.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2008

Popis: Click4Sky.com, jehož vlastníkem je ČSA, nabízí levné letenky po Evropě. Na zákazníka čeká celkem 37 destinací, hlavní letiště velkých evropských měst. Jakmile se rozhodnete koupit levné letenky a vyrazit třeba jen na víkend po Evropě, je pro Vás Click4Sky vhodným partnerem v letecké dopravě. Low cost airlines, jak se také společnost Click4Sky označuje, jsou moderním trendem v letecké dopravě a přepravě osob na krátké vzdálenosti. Svou cenou tak lákají řady zákazníků a rozšiřují tak možnosti krátkodobého cestování. Jednou z těchto variant jsou eurovíkendy, kdy vás Click4Sky zaveze na víkend za zlomek ceny než jiná letecká společnost.

Web: click4sky-letenky.infolive.cz

Další související informace

Letecky pruvodce

Letecký, průvodce, destinace, létání, letenky – letecký průvodce online přináší užitočné informace o nejčastejších leteckých destinácích z nášho regionu jako londýn, paříž nebo řím.letecký průvodce online přináší užitočné informace o nejčastejších leteckých destinácích z nášho regionu jako londýn, paříž nebo řím.

airticketportal.cz

levné letenky, letenky levně, akční letenky, – Na našem webu nabízíme široké portfolio levných letenek do celého světa, současně Vám poskytneme nepřeberné množství akčních letenek. Dále prostřednictvím našeho webu máte možnost rezervovat ubytování, zajistíme vyřízení víz.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.