+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Constance Belle Mare Plag

Klíčová slova: Constance Belle Mare Plage, hotel, Mauricius

E-mail: bellemareplage-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2011

Popis: Luxusní letovisko Constance Belle Mare Plage je vhodné hlavně pro lidi se zájmem o golf. Hotel leží na ostrově Mauricius. Blízko pláže, která je dlouhá 2 km. V Constance Belle Mare Plage naleznete i lázně Constance.

Web: bellemareplage.cz/

Další související informace

Huvafen Fushi

Huvafen Fushi, hotel, Maledivy – Hotel Huvafen Fushi je krása mezi krásami. Je obklopený korálovými útesy, kde se můžete volně pohybovat, přesněji proplouvat a obdivovat tak krásu života v moři. Luxusní hotel leží na Maledivách.

Lily Beach Resort

Lily Beach Resort, hotel, All inclusive – Luxusní hotel Lily Beach Resort se může pišnit hodnocením pěti hvězdičkami. Nachází se na Maledivách, přesněji v jeho jihovýchodní části na romantickém ostrůvku Huvahendhoo. Hotel nabízí All Inclusive.

Hotel Arlington v Praze

Arlington, Praha, hotel, ubytování, Harfa, O2 – Nachází se v těsné blízkosti, cca 300 m od O2 Areny a stanice metra Českomoravská. Ve stejné vzdálenosti bylo na podzim otevřeno velké obchodní centrum Harfa se 160 obchody, fitness centrem, bazénem. Cesta do centra Prahy trvá cca 10 min.V okruhu 100 metrů od hotelu naleznete kadeřníka, salon krásy. Nabízíme ubytování ve 26 dvou a třílůžkových pokojích, jednom bezbariérovém a apartmá, které je umístěno v prvním patře novostavby přímo proti hotelu.

Načítání trvalo 0.0738 sekund.