+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Constance Ephelia Resort

Klíčová slova: Constance Ephelia Resort, hotel, moře

E-mail: ephalia-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2011

Popis: Luxusní dovolená u moře, která je zaměřená na sport i na odpočinek. Exkluzivní hotel Constance Ephelia Resort není jen pestrá paleta aktiv, ale i skvělý hotelový personál, který se o vás skvěle postará.

Web: www.ephelia.cz/

Další související informace

Holidaycheck

recenze, fotografie, videa, hotel – Nezávislý cestovatelský informační portál pro recenze hotelů a lodí, fotografie a videa z cest od turistů a cestovatelů s vlastní cestovatelskou komunitou. Informace o destinacích na celém světě. Online rezervace hotelů.

Four Seasons Landaa Giraa

Four Seasons Landaa Giraavaru, hotel, pláže – Rezort leží na větším ostrově v Maledivách. Díky většímu prostoru si návštěvníci zajistí větší relax a pohodlí. Hotel Four Seasons Landaa Giraavaru je jedním z luxusních hotelů, které vám dopřejí hezkou dovolenou.

Bol, Brač, Chorvatsko

bol, brač, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na ostrově Brač. Město Bol je jednou z perel Chorvatska. Chráněná pláž Zlatni rat, už roky láká hlavne milovníky windsurfingu. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.