+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Constance Le Prince Mauri

Klíčová slova: Constance Le Prince Maurice, sport, apartmán

E-mail: leprincemaurice-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2011

Popis: Mořské apartmány a vily na pilotech, to jsou místa k ubytování v Constance Le Prince Maurice. Můžete si dopřát spousty sportu, jako tenisu, nebo sportů ve vodě. Pokud chcete relaxovat, určitě zvolte jiný hotel.

Web: www.leprincemaurice.cz/

Další související informace

Sport-trip.cz

fotbal, hokej, sport, poker, zábava, zájezdy – Sport-trip nabízí cestování za fotbalem, hokejem a zábavou. Připravíme pro vás zájezd na míru a přesně dle vašich představ. Využijte naší širokou nabídku zájezdů a podívejte se s námi do celého světa.

Ubytování Český Krumlov

ubytování, český, krumlov, apartmán – Jedinečné ubytování v Českém Krumlově - apartmá Soukenická 44 v Soukenické ulici se nachází v historickém centru v domě gotického původu s renesanční dostavbou. Dům je kulturní památkou. Svým umístěním 100 m od náměstí, je ideálním výchozím místem jak k pěším procházkám naším městem, tak k návštěvám kulturních akcí, které se zde konají. Apartmá apartment Soukenická 44 je plně vybavený mezonetový byt s moderní kuchyní a nabízí neobvyklé bydlení pro 2 - 5 osob.

Apartmány Karasín v Bystřici nad Pernštejnem

penzion, apartmán, Apartmány Karasín, Karasín, – Penzion Karasín v Karasíně Bystřici nad Pernštejnem nabízí k dispozici hostům 4 moderní, plně vybavené apartmány ve zcela nové budově penzionu Karasín. Apartmán 1 penzionu Karasín v Karasíně má kapacitu 4 osoby + 2 osoby na přistýlkách. Apartmán 1 se nachází v prvním patře. Apartmán 1 se nachází v prvním patře. Poskytuje výhled do širokého okolí. Má oddělenou ložnici, vlastní sprchový kout a záchod.

Načítání trvalo 0.0829 sekund.