+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Constance Le Prince Mauri

Klíčová slova: Constance Le Prince Maurice, sport, apartmán

E-mail: leprincemaurice-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2011

Popis: Mořské apartmány a vily na pilotech, to jsou místa k ubytování v Constance Le Prince Maurice. Můžete si dopřát spousty sportu, jako tenisu, nebo sportů ve vodě. Pokud chcete relaxovat, určitě zvolte jiný hotel.

Web: www.leprincemaurice.cz/

Další související informace

Apartmány Chorvatsko 2

Chorvatsko, apartmány, apartmán, ubytování, hotel – Nejlevnější ubytování v Chorvatských apartmánech a pokojích s přímými kontakty na majitele a bez provize cestovkám! Tisíce apartmánů na pobřeží Jadranu. Přeložíme Vám zdarma veškerou komunikaci!

Turistické tipy na výlety

turistika, tipy, výlety, sport, kultura – Tipy na výlety, turistiku a sport. Tipy pro sportovní a adrenalinové zážity nejen pro muže. Rady a tipy pro výběr last minute. Na co si dát pozor, jaké jsou výhody a na co se můžete těšit a s čím počítat.

Dovolená na Floridě

dovolená, Florida, apartmán, USA, moře, ubytování – Chcete zažít jedinečnou dovolenou na krásných, dlouhých plážích s floridských podnebím? Nabízíme Vám ubytování v typických pro Floridu apartmánech v krásném a bezpečném letovisku Pompano Beach, které se nachází pouze 40 minut severně od Miami. Apartmán je součástí kondominium komplexu, v kterém se nachází veliký vyhřívaný bazén, grilovací kout a také posezení pro všechny návštěvníky. Pouze pár kroků od oceánu. Hosté mohou relaxovat v naší pestré zahradě, kde exotické rostliny splynou s okolními palmami.

Načítání trvalo 0.3244 sekund.