+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Constance Le Prince Mauri

Klíčová slova: Constance Le Prince Maurice, sport, apartmán

E-mail: leprincemaurice-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2011

Popis: Mořské apartmány a vily na pilotech, to jsou místa k ubytování v Constance Le Prince Maurice. Můžete si dopřát spousty sportu, jako tenisu, nebo sportů ve vodě. Pokud chcete relaxovat, určitě zvolte jiný hotel.

Web: www.leprincemaurice.cz/

Další související informace

Ubytování na Floridě

dovolená, Florida, apartmán, USA, moře, ubytování – Chcete zažít jedinečnou dovolenou na krásných, dlouhých plážích s floridských podnebím? Nabízíme Vám ubytování v typických pro Floridu apartmánech v krásném a bezpečném letovisku Pompano Beach, které se nachází pouze 40 minut severně od Miami. Apartmán je součástí kondominium komplexu, v kterém se nachází veliký vyhřívaný bazén, grilovací kout a také posezení pro všechny návštěvníky. Pouze pár kroků od oceánu. Hosté mohou relaxovat v naší pestré zahradě, kde exotické rostliny splynou s okolními palmami.

URBYbike.cz - cyklistika

kola, sport, turistika, cestování, technika – Informace o turistice, jízdních kolech, sportu a cestování pro všechny turisty a sportovce. Kola, turistika, sporty, ale i technika, to je URBYbike.cz! Kola, turistika, sporty, ale i technika, to je URBYbike.cz!

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ,ubytování v Mariánských – Lázeňský hotel Nové Lázně se nachází v Mariánských Lázních.Jeho poloha je v blízkosti lázeňské kolonády a parků a výjimečné stylové prostředí okolí Vám navodí pocity klidu a pohody. Lázeňský hotel nabízí ubytování hostům 97 pokojích s vlastním sociálním zařízením a WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, župany a přípojkou na internet.Lázeňský hotel nabízí stravování v hotelové restauraci Royal Restaurant, kde si můžete vychutnat jídla české a internacionální kuchyně a samozřejmě i stravu dietní.Různé druhy masáží, solárium, kosmetika, vitasalin, masáž horkými kameny, aroma masáž, Afroditina masáž,to vše na Vás čeká v hotelu Nové Lázně.

Načítání trvalo 0.0781 sekund.