+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Constance Lemuria Resort

Klíčová slova: Constance Lemuria Resort Seychelles, golf, moře, h

E-mail: lemuriaresort-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2011

Popis: Constance Lemuria Resrot Seychelles je hotel vhodný přímo pro nadšené golfisty. 18-ti jamkové hřiště na Seychelách každého ohromí a přidá spousty krásy přírody a výhledu na moře. Zkušené golfisty překvapí obtížností.

Web: www.lemuriaresort.cz/

Další související informace

igolfpro

golf, sport, golfové hole, golfová obuv, – igolfpro.cz je specializovaným eshopem pro každého profesionála i amatéra. Nabízíme vám produkty všech světových značek jako jsou: PINK RIBBON, CLEVELAND, GIRLSGOLF, FOOTJOY, ADIDAS, NIKE, COBRA, TITLEIST, TAYLORMADE, CALLAWAY, MIZUNO aj..

Katalog ubytování u moře

ubytování, ubytování u moře, cestování, Itálie – Hledáte ubytování v Chorvatsku či Itálii a stále nemůžete nalézt to správné ubytování? Právě pro Vás je tu katalog ubytovaniumore.eu. Jednoduchý a přehledný design stránek Vám usnadní hledání Vaší vytoužené dovolené.

One-Sport.cz

hokej, golf, tenis, squash, hokejové vybavení – Nejlepší internetový obchod se sportovní vybavením za nejlepší ceny. Specializujeme se na hokej, golf, tenis a squash. hokej, golf, tenis, squash, hokejové vybavení, hokejová výstroj, golfové oblečení, golfové vybavení, tenisové oblečení, tenisové vybavení, squashové oblečení, squashové vybavení, sportovní vybavení, reebok, ccm, bauer, wilson, itech, mission, oprava hokejové výstroje

Načítání trvalo 4.0421 sekund.