+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Constance Lemuria Resort

Klíčová slova: Constance Lemuria Resort Seychelles, golf, moře, h

E-mail: lemuriaresort-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2011

Popis: Constance Lemuria Resrot Seychelles je hotel vhodný přímo pro nadšené golfisty. 18-ti jamkové hřiště na Seychelách každého ohromí a přidá spousty krásy přírody a výhledu na moře. Zkušené golfisty překvapí obtížností.

Web: www.lemuriaresort.cz/

Další související informace

Golfový E-shop

golf, hole, míčky, vozíky, oblečení, – Golfový e-shop s možností vyzkoušení nabízeného zboží v kameném obchodě. Naše široká nabídka golfového zboží vás jistě zaujme. Nabízíme golfové hole, míčky, oblečení, vozíky, headcovery a různé golfové doplňky, které vám zpříjemní vaši golfovou hru.

Relaxace v termálách

Tatralandia,Bešeňová,Aquaworld,Ramada Resort Budap – Relaxujte v termálních lázních a užívejte si jejich léčivých účinků.Relaxujte v termálních lázních .Navštivte moderní termální lázně v Bešeňové a Tatralandii na Slovensku nebo termální ráj v Maďarsku.

Dovolená na Srí Lance

Srí Lanka, na Srí Lance, more, reality, nemovitost – Dovolená a ubytování na Srí Lance. Srí Lanka nabízí luxusní ubytování ve vilách, apartmánech a hotelích po celém srílanském ostrove. Luxusní ubytování u more, v horách, na plantážích a v golfových resortech na Srí Lance.

Načítání trvalo 0.0930 sekund.