+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Constance Lemuria Resort

Klíčová slova: Constance Lemuria Resort Seychelles, golf, moře, h

E-mail: lemuriaresort-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2011

Popis: Constance Lemuria Resrot Seychelles je hotel vhodný přímo pro nadšené golfisty. 18-ti jamkové hřiště na Seychelách každého ohromí a přidá spousty krásy přírody a výhledu na moře. Zkušené golfisty překvapí obtížností.

Web: www.lemuriaresort.cz/

Další související informace

Dr.Nona, fórum, diskuze

Dr.Nona, Mrtvé moře, fórum, diskuze, nemoci, nemoc – Studio Terapie a Fitness Michael Moder provádí a aplikuje podpůrnou léčbu nemocí, přednášky, školení, semináře, registrace a prodej výrobků Dr. Nona z Mrtvého moře. Doplňky stravy, parfumerie, léčebná kosmetika, aplikace výrobků, a další.

Katamarán na moři

katamaran, catamaran, dovolena, moře, yachting – Set & Sail Toužíte po mimořádné dovolené na moři? Chcete zažít několikadenní plavbu na otevřeném moři, navštěvovat přístavní města, potápět se u ostrůvků, dlouhé hodiny meditovat nad nekonečnou vodní hladinou, potýkat se s mořskými vlnami, sluncem, větrem a deštěm? Stačí si vybrat trasu, nasednout a plout na profesionálně vybaveném katamaranu! Dovolená přímo na moři a unikátním katamaranu Essence 10

Last minute dovolená

Dovolená, last minute, moře, ck, dovolené – Hledáte letní dovolenú za skvělú cenu? Dovolené od desítek CK ze Slovenska, Rakouska a Česka na jednom míste. Cestoní kancelář Amazing Tours a její web vsetcinaplaz s nejširší nabídkou zájezdu do celého světa.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.