+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Consultour.cz

Klíčová slova: Itálie, Lago di Garda, Dolomity, ubytování v Itáli

E-mail: conkatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2010

Popis: Nabízíme letní dovolené v Itálii, ale také Last momenty na lyžování,Alpy, Dolomity. Dopřejte si pohodlí a luxus. Poskytujeme komfortní služby, nabízíme ubytování u jezera Laga di Garda a na ostrovech.

Web: www.consultour.cz

Další související informace

Itálie last minute zájezd

Itálie, last minute, dovolená, zájezdy, ubytování, – Dovolená last minute v Itálii, nabídky slev na zájezdy na poslední chvíli. Využijte slev a podívejte se do Bibione, Kalábrie, na Sicílii nebo navštivte Sardínii. Dovolená last minute a informace o Itálii na jednom místě.

Jesolo Travel

itálie, benátky, jesolo, lido di jesolo, hotel – Zajišťujeme letní dovolenou v italském regionu Benátsko, Lido di Jesolo a okolí. Jesolo - to je moře, dlouhá písečná pláž, dobré jídlo, nakupování, noční život, aquaparky, atrakce pro děti. Ubytování a hotely všech kategorií.

Cestovní kancelář SONA

Itálie, Chorvatsko, SONA, Radana Šubertová – Nabízíme letní i zimní ubytování v zahraničí se zaměřením na Itálii a Chorvatsko. Do těchto destinací zajišťujeme dopravu autobusem. Dále nabízíme zájezdy pro školy, skupinové zájezdy a lyžařské zájezdy.

Načítání trvalo 0.3605 sekund.