+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Coop345 v Harrachově

Klíčová slova: Coop345,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Penzion Coop345 se nachází v Harrachově v blízkosti bobové dráhy, 600m od Ski areálu Čertova hora.Penzion Coop345 nabízí k ubytování čtyři pokoje celkem pro 13 lidí.Pokoje jsou vybavené sprchovým koutem a WC.Součástí penzionu je restaurace s domácí kuchyní.Dětský vlek je 50m od penzionu.V létě je k dispozici trampolína a dětské hřiště.Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, lyžaře, cyklisty, turisty...

Web: www.hotel-coop-345-v-harrachove.ubytovani-v-krkonosich.com

Další související informace

Jak na nákup v USA

nákup v usa amerika dovoz přeposlat z do – Díky značným rozdílům cen v USA a ve zbytku světa se stává nákup v Americe atraktivní a vyhledávaný. Začněte také nakupovat v USA, tento web bude Vašim průvodcem. Najdete zde čerstvé tipy na nákup, návody, prověřené obchody nebo informace o dopravě.

Chata Maršov v Horním Maršově

Chata Maršov,ubytování v Horním Maršově – Chata Maršov Vám nabízí příjemné ubytování v centru východních Krkonoš, mezi Janskými lázněmi a Pecí pod Sněžkou.Chata je vybavena saunou, velkou kuchyní, restaurací a místností, kde můžete uzamknout Vaše kola či lyže.Vybrat si můžete ze sedmi pokojů, každý pokoj je vybaven koupelnou a TV.K chatě náleží travnatý pozemek s ohništěm pro posezení či opékání.Parkoviště pro Vaše auto je přímo u chaty.

Načítání trvalo 0.0779 sekund.