+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Coop345 v Harrachově

Klíčová slova: Coop345,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Penzion Coop345 se nachází v Harrachově v blízkosti bobové dráhy, 600m od Ski areálu Čertova hora.Penzion Coop345 nabízí k ubytování čtyři pokoje celkem pro 13 lidí.Pokoje jsou vybavené sprchovým koutem a WC.Součástí penzionu je restaurace s domácí kuchyní.Dětský vlek je 50m od penzionu.V létě je k dispozici trampolína a dětské hřiště.Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, lyžaře, cyklisty, turisty...

Web: www.hotel-coop-345-v-harrachove.ubytovani-v-krkonosich.com

Další související informace

Hotel Lánovský Dvůr v Lánově

Hotel Lánovský Dvůr,ubytování v – Hotel Lánovský Dvů se nachází v obci Prostřední Lánov pouhé 3 km od Vrchlabí, Špindlerův Mlýn: 16 km. K ubytování máme pro Vás připraveno 43 komfortně zařízených pokojů s koupelnou, WC, SAT, telefonem s přímou volbou.V hotelu Lánovský Dvůr je hotelovým hostům k dispozici sauna, whirpool. O bezpečnost Vašeho vozu se bezplatně staráme 24 hodin na hlídaném parkovišti.Součástí hotelu je restaurace, kde jsou ubytovaným podávány snídaně, obědy i večeře. Navíc se tu konají taneční večery s živou muzikou.

Hotel Pod sedlem v Loučné nad Desnou

Hotel Pod sedlem ,ubytování v Loučné nad Desnou – Budova turistického hotel Pod sedlem stojí v těsné blízkosti soutoku řek Hučivá a Divoká Desná. Je výchozím a cílovým místem turistických, cykloturistických tras oblasti Hrubého Jeseníku. Kapacita hotelu je 33 stálých lůžek ve standardně vybavených pokojích s umyvadly. WC a sprchy v rekonstruovaných koupelnách jsou umístěny na poschodí. Parkovací místa pro ubytované na uzavřeném dvoře. Dvě parkoviště před objektem, neboť hotel zajišťuje i stravování skupin.Kvalita hotelové kuchyně je v okolí vyhlášená. Gastronomicky je zaměřené na tzv. jídla domácí kuchyně.

Hotel RYCHTA v Netolicích

Hotel RYCHTA,ubytování v – Rodinný hotel Rychta v Netolicích se širokou nabídkou služeb najdete v historické části Netolic.Hotel Rychta v Netolicích poskytuje ubytování v 19 pokojích s kapacitou 46 lůžek a 11 přistýlek. Pokoje hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a bezdrátovým připojením k internetu.Restaurace má kapacitu 45 míst k sezení a nabízí pestrý výběr jídel včetně tradičních krajových specialit.Parkování je v uzavřeném hotelovém dvoře pojme až 10 osobních vozů. Ideální poloha Netolic zaručuje pohodlné výlety do okolí po označených turistických a cyklistických stezkách a také výlety autem do okolních historických měst, jako jsou Vodňany, Strakonice, Písek atd.

Načítání trvalo 2.5621 sekund.