+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CRC Consulting

Klíčová slova: vízum do ruska, vizum do ruska, víza do ruska, viz

E-mail: petra.kufnerova@russia-czech.ru

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2010

Popis: Zajišťujeme online rychle a spolehlivě turistické a služební vízum do Ruska. Vyřídíme pro Vás online i samostatné pozvání do Ruska již za 60 min. Služby All Inclusive. Vízum do Ruska online rychle a spolehlivě. Pozvání do Ruska již do 60 min. Služby All Inclusive.

Web: www.viza-ruska-federace.cz

Další související informace

Víza do Ruska

vízum, víza, vízum do Ruska, víza do Ruska – Pokud se chystáte do Ruska, naše stránky vám poradí co všechno budete potřebovat než vycestujete. jedná se o vyřízení víza letenek a cestovního pojištění bez kterého vám vízum neudělí. Poradíme Vám jaké vízum je nejvhodnější.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.