+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cristal Palace v Mariánských Lázních

Klíčová slova: Cristal Palace ,ubytování v Mariánských

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2012

Popis: Hotel Cristal Palace se nachází v centru města Mariánské Lázně, v blízkosti lázeňských parků a hlavní kolonády se světoznámou Zpívající fontánou. Co Vás u nás čeká? Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje a apartmá, špičková gastronomie (hotelová restaurace s certifikací Czech Specials), léčebné a wellness procedury přímo v hotelu, profesionální a příjemný hotelový team... Přijeďte si odpočinout!

Web: www.cristal-palace-v-marianskych-laznich.ubytovani-v-laznich.com

Další související informace

Hotel Villa Butterfly v Mariánských Lázních

Hotel Villa Butterfly,ubytování v Mariánských – Hotel Villa Butterfly se nachází v Mariánských Lázních v centru města a téměř v srdci městského parku.Hotel má 96 pokojů a ubytovat se můžete v pokojích superior, apartmánech suite nebo 1 luxusním apartmá, kde naleznete Jacuzzi vanu. Pokoje hotelu mají sprchu, WC, fén, SAT-TV, radio, telefon, minibar, klimatizace, přípojka na internet, WiFi Zone.Restaurace La Fontaine nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně, výběr á la carte s možností dietní stravy. Snídaně jsou formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované.Hosté si mohou objednat z široké nabídky wellness masáží každý den.

Hotel Saint Moritz v Mariánských Lázních

Hotel Saint Moritz,ubytování v Mariánských – Hotel se nachází 15 minut chůze od centra města Mariánských Lázní, obklopen přírodou Slavkovského lesa. Nabízíme ubytování v 15 dvoulůžkových standardních a de Lux pokojích, 2 jednolůžkových pokojích a 1 apartmá. Elegantní a prostorné pokoje v příjemných teplých barvách jsou vybaveny moderním nábytkem. V hotelu se nachází vlastní balneo centrum, kde provádíme nejen veškeré obvyklé léčebné procedůry, ale zaměřujeme se i na wellness procedůry, tedy relaxační a odpočinkové procedůry. Jako jediní v Mariánských Lázních se můžeme pochlubit 100% čistou léčebnou kosmetikou z orientu, kterou hojně využíváme právě při různých wellness procedůrách.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.