+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Curych

Klíčová slova: Švýcarsko,Curych,Zürich,hotely,ubytování

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2010

Popis: Informace o švýcarském městě Curych (Zürich). Informace o dopravě a ubytování a počasí. Přehled turistických zajímavostí a památek, které musíte v Curychu vidět. Předpověď počasí v Curychu a online mapy města.

Web: curych.eu

Další související informace

Hotely v Praze a v ČR

hotel,ubytovani,Praha,v,hotely,hotelcr,hotely cr – Online vyber hotelu a ubytovani v Praze a po cele Ceske republice.Rezervace online, bez predplatby.Rezervujte si ubytovani podle destinaci.Vyber v kategorii hotel,pension, aparthotel, apartman a mnoho dalsich.

Penzion Vacov ubytování Vacov

Penzion,Vacov,ubytování,Vacov,ubytovani – Celková ubytovací kapacita penzionu Vacov v obci Vacov je 9 pokojů až 36 lůžek.Komfortní bezbariérové pokoje s vlastní koupelnou, sprchovým koutem, WC, TV se satelitním příjmem z toho čtyři pokoje s balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny atypicky navrženým

HOTEL SLAVIA v Brně

HOTEL SLAVIA,ubytování v Brně,ubytovani,Brno, – Hotel Slavia se nachází v Brně.Hotel nabízí ubytování v 81 komfortních jedno a dvoulůžkových pokojích a 3 apartmá, vybavené koupelnou nebo sprchou a WC. TV se satelitním příjmem, minibarem a telefonem, K dispozici nekuřácké i bezbariérové pokoje. Hotel Slavia v Brně nabízí příjemné posezení a výbornou českou i mezinárodní kuchyní. Restaurace disponuje kapacitou 136 míst u stolu. V hotelu se nachází i kavárna, letní terasa, vinárna s tancem, salónky pro uzavřené společnosti .Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.Hotel Slavia v Brně nabízí tyto služby:parkoviště autobusů i osobních aut, vlastní garáže, catering, sauna pro hotelové hosty,masáže.Internetové připojení je samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.0924 sekund.