+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cyklopenzion ve Stálkově

Klíčová slova: Stálkov, Česká Kanada, Slavonice, ubytování

E-mail: j.knezicek@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2011

Popis: Cyklopenzion ve Stálkově - ubytování v České Kanadě, Stálkov, Slavonice, Český Rudolec, Landštejn, ubytování pro cyklisty, ubytování pro turisty, houbaření, koupání v rybnících, cyklistické trasy, běžecké trasy

Web: cyklopenzion.stalkov.cz

Další související informace

Penzion Nové Huťe

Penzion Nové Huťe, penzion, ubytovani – Penzion Nové Hutě se nachází v krásné přírodě v nadmořské výšce 1 050 m. n. m. v Šumavském národním parku. Nové Hutě jsou centrem běžkařských tratí, cyklotras a je zde sjezdovka dlouhá 1100 m s 5 vleky.

Ubytování Česká Kanada

ubytování, Česká, Kanada, Stálkov, Slavonice – Ubytování Česká Kanada - Penzion Na konci světa Stálkov nabízí ubytování v srdci České Kanady. Pěkné a klidné ubytování na samotném okraji Stálkova. Ubytování je možné v několika útulných pokojích (3-5ti lůžkových - max. 16 hostů).

Ubytování Česká Kanada

ubytování, česká kanada, ovčárna, nová bystřice, – Penzion Ovčárna se nachází v pohraničním městečku Nová Bystřice v oblasti zvané Česká Kanada. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích. K dispozici je jeden třílůžkový apartmán. Snídaně se podává ve společenské místnosti.

Načítání trvalo 3.0229 sekund.