+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cyklopenzion ve Stálkově

Klíčová slova: Stálkov, Česká Kanada, Slavonice, ubytování

E-mail: j.knezicek@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2011

Popis: Cyklopenzion ve Stálkově - ubytování v České Kanadě, Stálkov, Slavonice, Český Rudolec, Landštejn, ubytování pro cyklisty, ubytování pro turisty, houbaření, koupání v rybnících, cyklistické trasy, běžecké trasy

Web: cyklopenzion.stalkov.cz

Další související informace

Gambit - gotický penzion

Gambit Ubytování Strmilov Kunžak Česká Kanada – V České republice působíme od roku 1991 jako investiční poradci zahraničních investorů v oblasti nemovitostí. Naši klienty jsou zahraniční developeři, investiční fondy a další subjekty, které chtějí investovat do nemovitostí ve Střední Evropě, zejména v Praze. Spolupráci nabízíme od vyhledání vhodné nemovitosti až po akvizici a následně od stavby až po prodej.

Hotel Krušnohor v Ostrově nad Ohří

hotel, ubytování, Hotel Krušnohor, ubytování v – Hotel Krušnohor v Ostrově je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, který se nachází v České republice v její západní části v podhůří Krušných hor a je mezičlánkem mezi střediskem zimních sportů Božím Darem (15 km) a světoznámými lázněmi Karlovými Vary (7 km). Má 24 dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky), 2 jednolůžkové pokoje, 3 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným příslušenstvím (WC, sprcha), televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a možností připojení k internetu (Wi - Fi).

Ubytování Česká Kanada

ubytování, česká kanada, ovčárna, nová bystřice, – Penzion Ovčárna se nachází v pohraničním městečku Nová Bystřice v oblasti zvané Česká Kanada. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích. K dispozici je jeden třílůžkový apartmán. Snídaně se podává ve společenské místnosti.

Načítání trvalo 3.4484 sekund.