+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cyklostezka Chvatěruby

Klíčová slova: cyklostezka chvatěruby praha drážďany dresden

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2009

Popis: Součást mezinárodní cyklostezky Praha - Drážďany, turistické centrum. Cyklostezka vede po pravém břehu Vltavy v malebné oblasti Dolního Povltaví. V blízkém dosahu cyklostezky se nacházejí památky jako je zámek Veltrusy, zámek Nelahozeves, či rodný dům Antonína Dvořáka.

Web: www.cyklostezka-chvateruby.cz

Další související informace

Nové byty v Praze

nové byty novostavby praha – Server novostavby-praha si klade za cíl přinášet uživatelům internetu ucelenou databázi bytových projektů v praze a okolí, zpřehlednit sitauaci na trhu, nabídnout rozsáhlý výběr na jednom místě, s možností snadného a přehledného vyhledávání, řezení a vzájemného porovnání, možnost prokliku na weby projektů a developerů.

Klimatizace Samsung

klimatizace, klimatizace Samsung, klima Praha – Prodej a odborná montáž klimatizací Samsung s montáží po celé republice. Návrh klimatizace zdarma. Zátuční a pozáruční servis. Dále klimatizace Toshiba, Daikin, LG, Sinclair, Artel. Zaměřujeme se na klimatizaci do bytů a kanceláří.

Hotel Rott

ubytování Praha, hotel, hotel Praha – Hotel Rott Vám přináší příjemné ubytování v centru starobylé Prahy. Pokud hledáte ideální místo pro strávení příjemných chvil, konferenční sál či místnost, jsme tím pravým právě pro Vás.Nabízíme Vám pohodlné ubytování

Načítání trvalo 0.0692 sekund.