+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cyklotur

Klíčová slova: Cykloturistika Cestovní kancelář CYKLOTUR Hradec

E-mail: cyklotur@cyklotur.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2009

Popis: Cykloturistika - cestovní kancelář CYKLOTUR Hradec Králové provozuje cyklistické zájezdy, relaxační zájezdy, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy zájezdy. Destinacemi jsou Česká republika, Slovensko, Francie, Německo.

Web: www.cyklotur.cz/

Další související informace

Letenky Zájezdy dovolená

Dovolená, last, minute, zájezdy, cestovní kancelář – Zájezdy a Letenky dovolená u moře i na horách. Hotely ubytování Exotika, pobytové,lyžařské a poznávací zájezdy CK cestovní kanceláře. Zájezdy a cestovní kanceláře čedok, Fischer, Exim Tours, Firo-tour.

Nevíte kam na Dovolenou?

dovolená, cestovní kanceláře, katalogy, zájezdy – Chystáte se cestovat? Jste na správném portálu!. Dáváme Vám jedinečnou možnost na jednom přehledném místě získat nejen povědomí o cestovních kancelářích na našem trhu, ale také možnost z pohodlí domova si prohlédnout jejich katalogy a poskytované zájezdy.

Ubytování jižní Čechy

ubytování jindrichuv hradec jizni cechy statek – Ubytování Jindřichův Hradec - Na hranici s chráněnou krajinnou oblastí Třeboňsko Vám v malebné jihočeské vesničce Polště nabízíme ubytování v útulném rodinném apartmánu, který je součástí bývalého, nově rekonstruovaného statku ( Polště - JIndřichův Hradec - Jižní Čechy ). esnička Polště se nachází cca. 10 km od Jindřichova Hradce uprostřed romantické krajiny plné lesů,rybníků a řek. Apartmán je určen pro rekreaci rodin, či menších skupin lidí. Zdejší krajina ( Jindřichův Hradec ), protkaná cykloturistickými trasami, je vhodným místem jak pro výlety do přírody, tak do četných historických měst ( Třeboň , Jindřichův Hradec ) a objektů s bohatým kulturním programem v letních měsících.

Načítání trvalo 3.3036 sekund.