+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cyklotur

Klíčová slova: Cykloturistika Cestovní kancelář CYKLOTUR Hradec

E-mail: cyklotur@cyklotur.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2009

Popis: Cykloturistika - cestovní kancelář CYKLOTUR Hradec Králové provozuje cyklistické zájezdy, relaxační zájezdy, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy zájezdy. Destinacemi jsou Česká republika, Slovensko, Francie, Německo.

Web: www.cyklotur.cz/

Další související informace

Babypoint

autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky, – Získejte aktuální přehled o dětském sortimentu značek Babypoint a X-lander: autosedačky všech váhových kategorií, jídelní židličky, cestovní postýlky, golfové hole, sportovní kočárky, kombinované kočárky, ohrádky, lehátka, deky, doplňky ke kočárkům.

Ubytování jižní Čechy

ubytování jindrichuv hradec jizni cechy statek – Ubytování Jindřichův Hradec - Na hranici s chráněnou krajinnou oblastí Třeboňsko Vám v malebné jihočeské vesničce Polště nabízíme ubytování v útulném rodinném apartmánu, který je součástí bývalého, nově rekonstruovaného statku ( Polště - JIndřichův Hradec - Jižní Čechy ). esnička Polště se nachází cca. 10 km od Jindřichova Hradce uprostřed romantické krajiny plné lesů,rybníků a řek. Apartmán je určen pro rekreaci rodin, či menších skupin lidí. Zdejší krajina ( Jindřichův Hradec ), protkaná cykloturistickými trasami, je vhodným místem jak pro výlety do přírody, tak do četných historických měst ( Třeboň , Jindřichův Hradec ) a objektů s bohatým kulturním programem v letních měsících.

Euroškola Česká Lípa

cizí jazyky, jazykové certifikáty, cestovní ruch, – Euroškola v České Lípě nabízí studentům dosažení vzdělání v moderních a perspektivních oborech s důrazem na výuku jazyků, výpočetní techniku, práci ve fiktivních firmách a unikátní možnost získat řadu certifikátů nad rámec standardní výuky.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.