+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

cz.BeaBu.com

Klíčová slova: autobus, jízdenky, ubytování, hotely, letenky

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2010

Popis: BeaBu.com poskytuje zdroje a tipy pro pohodlné a bezproblémové cestování. Informace o jednotlivých turistických destinacích a fotogalerie BeaBu World Pictures. Jednoduchá rezervace ubytování v češtině – více než 100 000 hotelů a ubytovacích zařízení po celém světě za výhodné ceny. Autobusové jízdenky do evropských měst. Letenky a zájezdy. Online jazykové kurzy zdarma.

Web: cz.beabu.com

Další související informace

Štrbské pleso

Štrbské pleso, informace, ubytování, hotely – Štrbské pleso je nejnavštěvovanějším tatranským jezerem. Průvodce a informace o Štrbském plesu ve Vysokých Tatrách. Ubytování, lyžování, lázně, doprava, cyklistika, turistika, diskuze... je hrazeno ledovcovou morénou a není tu žádný viditelný odtok ani přítok.

Zadar, Chorvatsko

zadar, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotely – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Zadarské riviére. Zadar má mnoho zajímavostí jako Mořské varhany, Pozdrav slunci, pláže přímo ve městě, mnohé restaurace, kluby a bary pro zábavu. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře!

Penzion Rzehaczek

cestování, ubytování, penzion, Lomná, kola, lyže – Penzion Rzehaczek, Dolní Lomná, Beskydy Dvoupodlažní roubený penzion s podkrovím, se šesti apartmány s kuchyňkou s kapacitou 28 lůžek se nachází v Dolní Lomné, překrásném koutu slezských Beskyd. Penzion nabízí: - ubytování v apartmánech (obývací ložnice, plně vybavená kuchyňka, sociální zařízení) - jeden apartmán pro tělesně postižené - bezbariérový přístup do penzionu i restaurace - parkování přímo u penzionu - posezení v útulné restauraci s domácí kuchyní - zahradní posezení - dětský koutek - připojení na internet zdarma - wellness (sauna + vířivá vana) v ceně pobytu - 1,5h denně - 150m k vleku lyžařského areálu Armáda

Načítání trvalo 0.0693 sekund.