+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Czechiatour

Klíčová slova: ubytování, stravování, cestování

E-mail: director@czechiatour.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2009

Popis: Hledáte kvalitní ubytování pro svou dovolenou, služební cestu či školní akci nebo chcete jen přenocovat? Zkuste to u nás.Informace o ubytování, zajištění reklamních a předváděcích akcí se zaměřením na ubytovací a stravovací provozy.

Web: www.czechiatour.eu

Další související informace

Wellness hotel Rezidence

hotel, wellness, ubytování, Luhačovice, školení, – Čtyřhvězdičkový wellness hotel nabízí ubytování nejvyšší kvality v nadstandardně prostorných pokojích, výbornou kuchyni a širokou nabídku procedur v moderním balneoprovozu. Chloubou je hotelový bazén s protiproudy a whirlpoolem.

Hotel Seneca

Hotel Seneca, ubytování, hotel – Po celkové rekonstrukci domu jsme pro Vás připravili celkem 9 pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením, televizory se satelitním příjemem, telefony a minibary. Součástí hotelu je i sauna, kterou naši hosté mohou využívat po celý rok. Hotel Seneca se nachází v pěší zóně, do které je vjezd povolen s platnou reservací.

Penzion Morava

ubytování, penzion, cestování – Penzion Morava *** dipsonuje vlastním oploceným parkovištěm. Ve všech pokojích je možnost wifi připojení a televize. Penzion Morava také myslí na handicapované občany. Je zde speciálně uzpůsoben pokoj včetně sociálního zařízení přímo na pokoji, a výtah pro zdolání výškového rozdílu z parkoviště do budovy. Návštěvníky také mile překvapí nová recepce, která je zcela bezbariérová. V přízemí je místnost pro podávání snídaní.

Načítání trvalo 2.6231 sekund.