+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Czechiatour

Klíčová slova: ubytování, stravování, cestování

E-mail: director@czechiatour.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2009

Popis: Hledáte kvalitní ubytování pro svou dovolenou, služební cestu či školní akci nebo chcete jen přenocovat? Zkuste to u nás.Informace o ubytování, zajištění reklamních a předváděcích akcí se zaměřením na ubytovací a stravovací provozy.

Web: www.czechiatour.eu

Další související informace

Hotel Slunce v Havlíčkově Brodě

hotel, Hotel Slunce, ubytování, Havlíčkův Brod, – Hotel Slunce se nachází v centru Havlíčkova Brodu u řeky Sázavy a nabízí perfektní zázemí i pohodlné ubytování za přijatelné ceny pro kongresovou turistiku - školení, prodejní akce ale rodinné a společenské oslavy. Hotel Slunce má tři poschodí s výtahem, celkem je k dispozici 107 lůžek ve 47 pokojích a dvou luxusních apartmánech.

Ubytovací agentura

ubytování praha, levné ubytování, hotely, pesniony – Nabídka ubytování a doprovodního programu v Praze a ve státech střední Evropy: ČR, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, levné hotely, pensiony, hostely, apartmány, wellness balíčky pro skupiny i jednotlivce a speciální sportovní aktivity - plachtění na jezeře Balaton.

Wellness hotel Amenity

ubytování, sauna, masáže, whirlpool, – Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Amenity wellness Zlín. Najdete nás v blízkosti centra Zlína, kde objevíte klidné místo k relaxaci a odpočinku. Mimo relaxace v saunovém světě, nabízíme ubytování, penzion i kavárnu...

Načítání trvalo 2.1460 sekund.