+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CzechRepublic sightseeing

Klíčová slova: sightseeing ,prague walks, tour to, Prague

E-mail: david@praguetouragency.com

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2011

Popis: Sightseeing around the Czech Republic, Konopiste, Prague, Cesky Krumlov, Kutna Hora, Karlstejn. We arrange you a tour, where you can admire the beauty of the Czech Republic's countryside and memorials. Experience the unforgettable trip with us! Contact us now!

Web: www.praguetouragency.com

Další související informace

Metal Exchange

metal, exchange, legury, – O nás Společnost Metal Exchange s.r.o. vznikla dne 18. Června 2007. Svojí činností navázala na předchozí roční působení v oblasti obchodu s feroslitinami, kovy železnými i neželeznými a jejich slitinami pod názvem fyzické osoby Tomáš Hradecký. Naše společnost se zaměřuje na dodávky legur pro slévárny a ocelárny v rámci států Evropské unie. Jednou z hlavních priorit je zvýšení podílu na tuzemskem trhu a navázání dlouhodobé spolupráce se stabilními obchodními partnery.Maximální kvalita dodaného zboží, rychlost a spolehlivost, jsou to, co si dovolujeme našim současným i budoucím partnerům nabídnout. PŘEDMĚT PODNIKÁNÍ: * - VELKOOBCHOD * - SPECIALIZOVANÝ MALOOBCHOD * - ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU A SLUŽEB * - TESTOVÁNÍ, MĚŘENÍ, ANALÝZY A KONTROLY * - NAKLÁDÁNÍ S ODPADY (vyjma nebezpečných)

Bohemia Apartments Prague Old Town v Praze

Bohemia Apartments Prague Old Town,ubytování v – Apartmány jsou umístěny v historické budově na Smetanově nábřeží jen pár metrů od Karlova mostu naproti Karlových Lázní.V budově se nachází 6 prostorných apartmánů o velikosti 80 m2. Luxusně zařízené apartmány mají jedinečný výhled na Pražský hrad a Karlův Most. V suterénu budovy je umístěna restaurace a kavárna s pivnicí.Všechny apartmány jsou zařázeny italským nábytkem s osvětlením značky Murano. V každém apartmánu je k dispozici širokoúhlá televize s HD rozlišením, CD/DVD přehrávač, radio s MP3 a satelit. Ve vestavěné skříni je umístěna pračka Whirlpool se sušíčkou.

Pension Císař v Teplicích

Pension Císař ,ubytování v Teplicích – Pension Císař se nachází v centru města Teplice a je dostupný jak prostředky městské hromadné dopravy tak i pěšky neboť je od samého centra města vzdálen asi 4 minuty volné chůze.K ubytování je pro Vás připraveno 5 pokojů, Z toho 3x třílůžkové a 2x dvoulůžkové. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, koupelnami, lednicemi. Pension Císař poskytuje svým hostům k bezplatnému využití dvě garáže. Možnost připojení na WIFI internet. Po domluvě možné ubytování s domácími mazlíčky, které je samozřejmě zdarma. Stravování je možné využít v okolních restauracích v blízkosti penzionu Císař.

Načítání trvalo 0.0943 sekund.