+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dachstein.cz

Klíčová slova: Dachstein, Dachstein West, alpy, lyžování

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2009

Popis: Alpský horský masiv Dachstein je ideálním místem pro jakoukoliv aktivní dovolenou a je jedno, zda sem zamíříte v zimě či v létě. Dachstein nabízí mnohé možnosti pro vaší dovolenou nebo třeba jen pro prodloužený víkend. Rozhodněte se sami, čemu se tu chcete věnovat ... lyžování, cyklistika, horolezectví, turistika, paragliding nebo třeba potápění.

Web: dachstein.cz

Další související informace

Zimní dovolená a lyžování ve Francii

Francie, Alpy, lyžování, dovolená, cestován – Francie, Alpy, nádherná příroda a stovky kilometrů dokonale upravených sjezdovek! Přehled všech nejznámějších lyžařských areálů ve Francii. Kde se vyplatí strávit zimní dovolenou na lyžích, a kde najdete to nejlepší lyžování ve Francii?

Ubytování Livigno

Livigno, ubytování, apartmány, hotely, lyžování – Ubytování Livigno je web zaměřený nejen na ubytování v Livignu. Dočtěte se vše potřebné o cestě do Livigna, o Lyžování v Livignu, nákupech, zábavě, sportu a jiných aktivitách. Poradíme vám co dělat po lyžování, kde relaxovat a další nápady na zimní i letní dovolenou v Livignu. Dočtete se vše o tradičních jídlech a pití, ukažeme vám nejzajímavější místa v o okolí, která stojí za to navštívit. Ubytujte se v Livignu přes náš web za výhodné ceny!

Načítání trvalo 0.0559 sekund.