+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dachstein.cz

Klíčová slova: Dachstein, Dachstein West, alpy, lyžování

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2009

Popis: Alpský horský masiv Dachstein je ideálním místem pro jakoukoliv aktivní dovolenou a je jedno, zda sem zamíříte v zimě či v létě. Dachstein nabízí mnohé možnosti pro vaší dovolenou nebo třeba jen pro prodloužený víkend. Rozhodněte se sami, čemu se tu chcete věnovat ... lyžování, cyklistika, horolezectví, turistika, paragliding nebo třeba potápění.

Web: dachstein.cz

Další související informace

CA SUR, s.r.o. ... relaxu

dovolená, lastminute, zájezdy, lyžování, exotika – Zájezdy od stovek CK do tisíců destinací po celém světě. Aktuální ceny, široká nabídka, vstřícnost ke klientům a mnohaletá zkušenost s prodejem zájezdů, to vše Vám nabízí CA SUR s.r.o.! Vyberte si i nás ještě dnes a jeďte na Vaši vysněnou dovolenou!

MORAVA Tour

dovolená, itálie, řecko, chorvatsko, alpy – Do míst Vaší letní dovolené v zahraničí u moře Vás dopravíme autobusem, letecky nebo se můžete vydat vlastní dopravou. Nabízíme ubytování v apartmánech, hotelích nebo studiích. Dovolená v Alpách a především lyžování v místních střediscích představuje pro turisty lyžařský ráj. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a vy se rozhodnete vybrat si zimní dovolenou prostřednictvím naší cestovní kanceláře.

Ubytování Livigno

Livigno, ubytování, apartmány, hotely, lyžování – Ubytování Livigno je web zaměřený nejen na ubytování v Livignu. Dočtěte se vše potřebné o cestě do Livigna, o Lyžování v Livignu, nákupech, zábavě, sportu a jiných aktivitách. Poradíme vám co dělat po lyžování, kde relaxovat a další nápady na zimní i letní dovolenou v Livignu. Dočtete se vše o tradičních jídlech a pití, ukažeme vám nejzajímavější místa v o okolí, která stojí za to navštívit. Ubytujte se v Livignu přes náš web za výhodné ceny!

Načítání trvalo 0.0597 sekund.