+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dachstein.cz

Klíčová slova: Dachstein, Dachstein West, alpy, lyžování

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2009

Popis: Alpský horský masiv Dachstein je ideálním místem pro jakoukoliv aktivní dovolenou a je jedno, zda sem zamíříte v zimě či v létě. Dachstein nabízí mnohé možnosti pro vaší dovolenou nebo třeba jen pro prodloužený víkend. Rozhodněte se sami, čemu se tu chcete věnovat ... lyžování, cyklistika, horolezectví, turistika, paragliding nebo třeba potápění.

Web: dachstein.cz

Další související informace

Zell am See

Zell am See, Alpy, Rakousko, Salzbursko, lyžování – Zell am See patří mezi nejnavštěvovanější oblasti celého Rakouska. Najdete tu vše, co si lze představit pod pojmem aktivně strávená dovolená. Lyžování, cyklistika, vysokohorská turistika, ježdění na bruslích, sportovní haly, golfová hřiště i zajímavé památky.

Dovolená v Alpách

dovolená, turistika, lyžování, lofer, saalachtal – Stránka nabízí základní informace a nabídku ubytování v známých rekreačních Alpských regionech Salcburského a Tyrolského kraje v Rakousku a Bavorského kraje v Německu. Získejte nejdůležitější informace a nejlepší ubytování v Alpách.

Ubytování Livigno

Livigno, ubytování, apartmány, hotely, lyžování – Ubytování Livigno je web zaměřený nejen na ubytování v Livignu. Dočtěte se vše potřebné o cestě do Livigna, o Lyžování v Livignu, nákupech, zábavě, sportu a jiných aktivitách. Poradíme vám co dělat po lyžování, kde relaxovat a další nápady na zimní i letní dovolenou v Livignu. Dočtete se vše o tradičních jídlech a pití, ukažeme vám nejzajímavější místa v o okolí, která stojí za to navštívit. Ubytujte se v Livignu přes náš web za výhodné ceny!

Načítání trvalo 0.0688 sekund.