+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dalibor v Jáchymově

Klíčová slova: Dalibor ,ubytování v Jáchymově,ubytovani,Jáchymov,

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2012

Popis: Vila z roku 1930 je dependance patřící k lázeňskému hotelu Akademik Běhounek, v jehož blízkosti se nachází. Budova má 4 podlaží, disponuje 14 jednolůžkovými pokoji, 12 dvoulůžkovými, 3 apartmány, 2 trojlůžkovými a 1 čtyřlůžkovém pokojem. Na pokoji sociální zařízení, umyvadlo, koupelna, sprchový kout, telefon, TV, satelitní přijímač, lednička, internetová přípojka, trezor .Vlastní parkoviště u hotelu.

Web: www.hotel-dalibor-v-jachymove.top-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel Arte v Brně

Hotel Arte ,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno,Arte, – Hotel se nachází přímo v centru Brna v sousedství nejhezčího brněnského parku - Lužánky. Moderní hotel Arte nabízí ubytování v jednom jednolůžkovém pokoji, sedmi dvoulůžkových a pěti třílůžkových pokojích.Každý z pokojů je zařízen stylovým nábytkem a součástí je televizor , připojení k internetu, telefon s přímou volbou, minibar a samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení ( wc, umyvadlo, sprchový kout ). Objekt je nekuřácký.V přízemí hotelu se nachází restaurace a pizzerie, s nabídkou z široké škály jídel a nápojů za příznivé ceny.

Hotel Gaudeamus ve Sněžném

Hotel Gaudeamus,ubytování Sněžné,ubytovani,Milovy, – Rekreační zařízení s hotelem GAUDEAMUS se nachází v turisty oblíbené chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy v obci Mílovy v blízkosti Milovského rybníka. Nejbližší okolí je protkáno množstvím značených turistických a cykloturistických tras. Hotel nabízí ubytování v 9 dvoulůžkových, 4 třílůžkových a 2 čtyřlůžkových pokojích. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny televizí.Celková kapacita celého zařízení je 38 lůžek v budově hotelu a 47 lůžek v bungalovech. Ubytování je vždy se snídaní, můžete si dokoupit večeře a obědy.Součástí hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel a nápojů,

Prag-Urlaub v Praze

Prag-Urlaub,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Nabízíme Vám v centru Prahy cenově dostupné byty se skvělými funkcemi Apartmány v kategorii StandardTyto byty jsou ideálním kompromisem mezi dobrým vybavením a rozumnou cenou. K dispozici jsou apartmány s jednou a dvěma ložnicemi. Všechny byty v této skupině mají satelitní TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout s lednicí a připojení k internetu zdarma. Apartmány pohodlí kategorieTyto byty jsou jedny z nejlépe vybavených apartmánů v Praze. Vysoký standard se odráží nejen v exkluzivním zařízení, ale především z mnoha maličkostech, jako je například italská dlažba, kvalitní nábytek, atd.

Načítání trvalo 0.2934 sekund.