+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dalibor v Jáchymově

Klíčová slova: Dalibor ,ubytování v Jáchymově,ubytovani,Jáchymov,

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2012

Popis: Vila z roku 1930 je dependance patřící k lázeňskému hotelu Akademik Běhounek, v jehož blízkosti se nachází. Budova má 4 podlaží, disponuje 14 jednolůžkovými pokoji, 12 dvoulůžkovými, 3 apartmány, 2 trojlůžkovými a 1 čtyřlůžkovém pokojem. Na pokoji sociální zařízení, umyvadlo, koupelna, sprchový kout, telefon, TV, satelitní přijímač, lednička, internetová přípojka, trezor .Vlastní parkoviště u hotelu.

Web: www.hotel-dalibor-v-jachymove.top-ubytovani.eu

Další související informace

Penzion Stará Pekárna

Ubytování, Šilheřovice, Penzion, Stará pekárna, – Penzion v zámeckém stylu vám nabízí uskutečnění akcí a oslav s příjemným posezením na venkovní zahrádce, či vychutnání lahodného piva v hospůdce s krbem. Výborně se můžete naobědvat v restauraci ve venkovském stylu a následně si vychutnat dobré víno v elegantní sklepní vinárně. K ubytování se nabízí útulné pokoje či apartmány, ve kterých rovněž najdete krásné koupelny s rohovými vanami, v nichž si můžete dopřát romantickou večeři při svíčkách.

Lužice v Jáchymově

Lužice,ubytování v Jáchymově,ubytovani,Jáchymov, – Lázeňskou depandanci LUŽICE tvoří propojený blok dvou budov z roku 1932, které byly v roce 2004 kompletně zrekonstruovány .Všechny budovy Komplexu léčebných lázní Jáchymov jsou NEKUŘÁCKÉ.Ubytovací kapacita: 21 jednolůžkových a 31 dvoulůžkových pokojích I. kategorie .Vybavení: vlastní příslušenství, rádio a telefon . Součástí vybavení nejsou televizory ani lednice. Obojí je však možné za poplatek pronajmout. V objektu je klientům k dispozici výtah. Stravování hostů zajišťuje lázeňský dům Praha. Parkování je možné na hlídaných parkovištích v areálu lázní.

Načítání trvalo 0.3283 sekund.