+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dan v Dolní Bečvě

Klíčová slova: Dan,ubytování v Dolní Bečvě,ubytovani,Dolní Bečva,

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2012

Popis: Nabídka ubytování ve 4 lůžkovém apartmánu na klidném tichém místě na okraji města Rožnov pod Radhoštěm s možností nádherného odpočinku či sportovního nebo kulturního vyžití nejen během dovolené, ale také při Vašich služebních cestách. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

Web: www.penzion-dan-v-dolni-becve.ubytovani-tip.cz

Další související informace

Hamříkova Stáj v Dolní Moravici

Hamříkova Stáj ,ubytování v Dolní – Penzion se nachází v obci Dolní Moravice na úpatí pohoří Hrubého Jeseníku. Penzion patří mezi průkopníky agroturistiky, jako moderní formy aktivního využití volného času.V penzionu se nachází restaurace s dobrou kuchyní, letní zahrádka, společenská místnost, pivnice, sauna, masážní vana, kulečníky, šipky, ruské kuželky, stolní tenis, hřiště na odbíjenou a tenis, minigolfové hřiště, badmintonové hřiště.

Penzion Diana v Teplicích nad Bečvou

Penzion Diana,ubytování v Teplicích nad Bečvou – Soukromý penzion Diana leží přímo v centru lázní Teplice nad Bečvou v poklidném sousedství okolních parků a v blízkém dosahu všech lázeňských domů. Penzion Diana může svým hostům nabídnout ubytování v devatenácti jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích v bavorském stylu, s celkovou kapacitou 40 lůžek.V případě zájmu rádi zajistíme i lázeňské procedury dle ceníku zdejších lázní. Osvěženi lázeňskou péčí mohou se pak naši návštěvníci vydat na malý vlastivědný výlet na nedaleký hrad Helfštýn.Parkoviště pro osobní automobily se nachází přímo u penzionu a je hlídáno kamerovým systémem.

Penzion U sv. Kryštofa v Praze

Penzion U sv. Kryštofa,ubytování v – V pensionu U sv. Kryštofa nabízíme klidné a příjemné ubytování včetně snídaní, vlastního uzamykatelného parkoviště a připojení k IT WiFi.Výhodou je i snadná dosažitelnost jak MHD, tak i z dálnice Brno - Praha nebo Plzeň - Praha.Centrum je dosažitelné do 25 minut.Kapacita je 27 lůžek + 8 přistýlek v 15 pokojích.Složení pokojů 4 jednolůžkové, 10 dvoulůžkových, 1 trojlůžkový. Pokoje jsou vybavené toaletou, sprchou a TV. , . Penzion U sv. Kryštofa - je klasicistní vila s z roku 1907 se zajímavou a bohatou historii.

Načítání trvalo 3.0030 sekund.