+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Daniela Hudáková - DAN -

Klíčová slova: poznávacie zájazdy, zájazdy do Európy, autobusové

E-mail: info@dantour.sk

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2012

Popis: Pôsobíme na trhu od r.1992.Zameriavame sa na organizovanie autobusových poznávacích zájazdov po celej Európe-mestá ako Paríž,Londýn,Florencia,Rím,Amsterdam,Śtokolm .... Neváhajte a kontaktujte nás. Pôsobíme na trhu od r.1992.Zameriavame sa na organizovanie autobusových poznávacích zájazdov po celej Európe-mestá ako Paríž,Londýn,Florencia,Rím,Amsterdam,Śtokolm .... Neváhajte a kontaktujte nás.

Web: www.dantour.sk

Další související informace

Matrace do postele

matrace, matrace do postele, povlečení, povlečení – E-shop zaměřený na matrace do postele a povlečení do postele.Prodáváme matrace do postele, které se dělí na matrace ekonomik, matrace standard, matrace trend a dále povlečení do posteleposposteleddddddoplndoplňky.

visualway

projektory, lampy do projektorů, pronájem – Pořízení techniky Prodej, poradenství, montáž, instalace na klíč jsou základní kroky k realizaci úspěšných řešení video-data projekcí na klíč, prezentačních místností, přednáškových sálů, multimediálních učeben a v neposlední řadě kompletů Real Home Cinema - skutečných domácích kin. Jako oficiální distributor značek EPSON, PANASONIC, Hitachi, MW, DALITE a mnoha dalších jsme Vám připraveni nabídnout nejširší sortiment s garancí lepší ceny.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.